piatok - 14. júna, 2024
, Muž či žena? Všetci máme pre ne slabosť!
foto: shutterstock

Muž či žena? Všetci máme pre ne slabosť!

Nosíme ich všetci. Muži, ženy, deti bez rozdielu veku, povolania alebo štýlu. I keď by nás delili názory či iné druhy oblečenia, ťažko nájdeme niekoho, kto by tenisky nenosil. A je jedno aké, podstatné je, že každý z nás má minimálne jeden pár tenisiek vo svojej skrini.

Tí, ktorí ich vytvorili, možno ani nevedeli, akú „teniskovú“ revolúciu a ošiaľ nimi spôsobia. Tenisky patria k tomu druhu obuvi, o ktorej možno povedať, že vstúpila do módneho sveta a zostala v ňom až dodnes. Pravdepodobne sa to už nikdy nezmení! Tenisky tu boli, sú a stále budú. Možno v iných variantoch, stále modernejšie, novšie, ale nikdy nevymiznú z módnej scény.

Milujú ich muži každého veku

Obuv, ktorá bola ešte pred pár rokmi určená hlavne na športovanie, dnes je neoddeliteľnou súčasťou každodenného outfitu muža či ženy. Tenisky nás opantali natoľko, že ich musíme mať na nohách každý deň. A kto si ich môže dovoliť nosiť stále, ten sa má rozhodne čím chváliť.

Existujú muži, ktorí majú to šťastie, že môžu v teniskách tráviť veľkú časť svojho života, či už si ich obúvajú do práce, do mesta, s rodinou na výlet alebo na posedenie s priateľmi. A určite v takom prípade nemajú tenisky len jedny. Možno by sme našli aj mužov, ktorí sú nimi doslova posadnutí viac ako ženy. Mimochodom, páni, máte vo svojom šatníku čierne pánske tenisky? Ak ešte nie, teraz je ten správny čas na zmenu!

Nebudete ich chcieť už nikdy vyzuť

Tenisky sa vo všeobecnosti  stali akoby módnym doplnkom a vyberáme si ich niekedy aj podľa farby ostatného oblečenia či dokonca k hodinkám a ostatným doplnkom. Aby sme skvelo ladili a zaujali svoje okolie a hlavne sa páčili aj sami sebe.

Aj o teniskách platí, že nie sú tenisky ako tenisky a ak túžime po skutočnej kvalite a štýlovosti, mali by sme do tenisiek investovať viac peňazí. Hovorí sa, že za kvalitu sa platí, ale prečo by sme za ňu nezaplatili? Radšej investícia do niečoho, čo nám bude slúžiť niekoľko sezón ako sa ulakomiť na lacné a nekvalitné tenisky, z ktorých sa budeme tešiť možno len jednu sezónu.

Milí páni, ak máte aj Vy svoje nároky na tento druh obuvi a nosíte ich najradšej, tak by ste mali určite vsadiť na biele pánske tenisky. Ich výberom nič nepokazíte-práve naopak! Dokonale sa hodia k akémukoľvek oblečeniu vďaka svojej neutrálnej farbe.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …