štvrtok - 25. apríla, 2024
, Muži „A“ z MŠK Fomat Martin remízovali s juniormi Spartaku Trnava (2:2)

Muži „A“ z MŠK Fomat Martin remízovali s juniormi Spartaku Trnava (2:2)

Na trávniku v Žabokrekoch sme mohli v nedeľu 30. októbra sledovať napínavý súboj futbalistov MŠK Fomatu Martin proti Spartaku Trnava B, ktorým patrí štvrté miesto v druhej slovenskej lige.

Domáci otvorili stretnutie aktívne, vytrvalo útočili na súperovu bránu a na svoju stranu ho púšťali v zníženej miere. Svojím odhodlaním dokazovali, že futbal hrajú srdcom, čo potvrdil v druhom polčase aj strelec prvého gólu Marek Lanko. Po šiestich minútach vyrovnal súper Kouakou Privat Yao, no Martinčania bojovali a Pálenčár strelil druhý gól. V 80. minúte nešťastnou náhodou tečoval trestný kop do vlastnej brány Stašík. Oba tímy chceli v posledných minútach získať víťazstvo, čo sa však nepodarilo a zápas skončil remízou 2:2.

Priebeh zápasu priblížil aj tréner MŠK Fomatu Martin Jozef Šino.

Napriek ťažkým podmienkam podľa trénera hrali chlapci „srdcom“. Čím to je?