štvrtok - 13. júna, 2024
, Najlepšiu webstránku má opäť Martin

Najlepšiu webstránku má opäť Martin

Mesto Martin po roku opäť vyhralo súťaž ZlatyErb. Webstránka mesta získala u všetkých porotcov najvyššie hodnotenie, vďaka čomu si z Bratislavy odnieslo nielen Grandprix súťaže ZlatyErb.sk, ale opäť získalo aj nomináciu na medzinárodnú cenu EuroCrest za Slovenskú republiku.

Únia miest Slovenska, občianske združenie eSlovensko a Združenie informatikov samospráv Slovenska  každoročne vyhlasujú súťaž ZlatyErb.sk, ktorá hodnotí úroveň webových stránok slovenských samospráv. Výsledky sú prezentované v rámci medzinárodného kongresu ITAPA a tento rok opäť zvíťazilo mesto Martin.

„Tento týždeň ma teší, že môžem oznamovať len dobré správy. Obhájenie prvenstva a opätovná nominácia webovej stránky mesta Martin na medzinárodnú cenu EuroCrest sú skvelými novinkami a zároveň dôkazom, že Martin vo viacerých smeroch nastavuje štandardy a udržiava ich. Ocenenie patrí celého tímu ľudí, ktorí stránku pravidelne udržiavajú a starajú sa o jej aktualizáciu a verím, že bude pre nich nielen odmenou,
ale aj motiváciou do budúcnosti,“
zhodnotil primátor mesta Martin Andrej Hrnčiar.

Ceny ZlatyErb.sk sú udeľované v troch hlavných kategóriách: „Najlepšia stránka obcí“, „Najlepšia stránka miest a mestských častí“ a „Najlepšia stránka samosprávneho kraja“.  Mesto Martin suverénne vyhralo v kategórii určenej mestám a mestských častiam, kde predbehlo Bratislavu a Prešov. Dlhodobým cieľom súťaže ZlatyErb.sk je podporiť informatizáciu slovenských samospráv, výmenu skúseností, oceniť výnimočné projekty a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie smerujúce k zvýšeniu kvality ich služieb pre verejnosť.

, Najlepšiu webstránku má opäť Martin

zdroj: Zuzana Kalmanová, hovorkyňa mesta Martin

foto: zdroj, ZlatatyErb.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Purist, Barmuseum: Purist

Barmuseum: Purist

festHUDOBNE  v Barmuseum po piate! Fanúšikovia elektropopu si  môžu do svojho kalendára zaznačiť dôležitý dátum …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *