pondelok - 16. mája, 2022
Klikni a pomôž ľubovoľnou čiastkou
, Najlepšiu webstránku má opäť Martin

Najlepšiu webstránku má opäť Martin

Mesto Martin po roku opäť vyhralo súťaž ZlatyErb. Webstránka mesta získala u všetkých porotcov najvyššie hodnotenie, vďaka čomu si z Bratislavy odnieslo nielen Grandprix súťaže ZlatyErb.sk, ale opäť získalo aj nomináciu na medzinárodnú cenu EuroCrest za Slovenskú republiku.

Únia miest Slovenska, občianske združenie eSlovensko a Združenie informatikov samospráv Slovenska  každoročne vyhlasujú súťaž ZlatyErb.sk, ktorá hodnotí úroveň webových stránok slovenských samospráv. Výsledky sú prezentované v rámci medzinárodného kongresu ITAPA a tento rok opäť zvíťazilo mesto Martin.

„Tento týždeň ma teší, že môžem oznamovať len dobré správy. Obhájenie prvenstva a opätovná nominácia webovej stránky mesta Martin na medzinárodnú cenu EuroCrest sú skvelými novinkami a zároveň dôkazom, že Martin vo viacerých smeroch nastavuje štandardy a udržiava ich. Ocenenie patrí celého tímu ľudí, ktorí stránku pravidelne udržiavajú a starajú sa o jej aktualizáciu a verím, že bude pre nich nielen odmenou,
ale aj motiváciou do budúcnosti,“
zhodnotil primátor mesta Martin Andrej Hrnčiar.

Ceny ZlatyErb.sk sú udeľované v troch hlavných kategóriách: „Najlepšia stránka obcí“, „Najlepšia stránka miest a mestských častí“ a „Najlepšia stránka samosprávneho kraja“.  Mesto Martin suverénne vyhralo v kategórii určenej mestám a mestských častiam, kde predbehlo Bratislavu a Prešov. Dlhodobým cieľom súťaže ZlatyErb.sk je podporiť informatizáciu slovenských samospráv, výmenu skúseností, oceniť výnimočné projekty a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie smerujúce k zvýšeniu kvality ich služieb pre verejnosť.

, Najlepšiu webstránku má opäť Martin

zdroj: Zuzana Kalmanová, hovorkyňa mesta Martin

foto: zdroj, ZlatatyErb.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Allegretto, Festival Allegretto 2022 je úspešne za nami. Kto získal hlavnú cenu festivalu?

Festival Allegretto 2022 je úspešne za nami. Kto získal hlavnú cenu festivalu?

Sobotný koncert starej hudby slávnostne ukončil 31. ročník festivalu klasickej hudby Allegretto Žilina. Cenu publika …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *