štvrtok - 18. apríla, 2024

Naskoč! Tak sa volá novinka od kapely Bod omylu

Už druhýkrát sme v našom štúdiu privítali kapelu Bod Omylu. Konkrétne ju predstavili Lukáš Turiak a Peter „Šoški“ Šoška. Chalani z kapely majú za sebou koncertné leto a na konte dokonca nový videoklip. Viac prezradili v rozhovore, ktorým vás prevedie Viktor Mydlo.

Formácia Bod Omylu má na konte dve štúdiové nahrávky a štyri videoklipy. Debutové EP V tichu tvojich slov úspešne nasledoval album Nechaj sa ovládnuť. Rockové základy, na ktorých členovia skupiny vyrástli, sa v ich tvorbe kombinujú s modernými alternatívnymi prvkami. Na koncertoch k tomu chalani pridávajú energický prejav a výborný kontakt s publikom.

Bod Omylu má od víťazstva v súťaži Garage fest 2011 za sebou viac ako 100 koncertov na Slovensku, v Čechách a v Poľsku. Okrem troch koncertných turné a množstva festivalov mala kapela možnosť predskakovať menám ako The Twinkles /ITA/, The Bill /PL/, Slobodná Európa, Divokej Bill, From Our Hands, Zoči Voči, Smola a Hrušky, či The Paranoid.

September 2015 prináša nový videoklip k skladbe Naskoč!, ktorá je po novinkách Cestou ku hviezdam a My verzus My v tomto roku už tretím singlom mladej žilinskej formácie. Kapela Bod Omylu si na jar vyslúžila titul „Kapela Týždňa“ na portáloch Bandzone.cz a Interez.sk. Následne sa predstavila na Bažant Majálesoch a absolvovala turné ZA VAMI TOUR 2015. V lete si okrem série vystúpení na podujatiach Funradio Dohoda a Music Summer chalani zahrali aj na jednom z najväčších poľských festivalov Cieszanow Rock Festiwal. Popri plánovaných jesenných klubových koncertoch sa momentálne naplno púšťajú do prípravy nového albumu.

, Naskoč! Tak sa volá novinka od kapely Bod omylu

zdroj: bodomylu.sk

foto: Facebook

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Hnilica, Juraj Hnilica v silnej výpovedi odkazuje na dôležitosť odpustenia

Juraj Hnilica v silnej výpovedi odkazuje na dôležitosť odpustenia

Večne usmiaty a vždy pozitívne naladený pesničkár Juraj Hnilica. Aj takýto prívlastok si zaslúžil martinský rodák …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *