sobota - 10. júna, 2023
, Nick Jonas ohlasuje nový album duetom so speváčkou Tove Lo!

Nick Jonas ohlasuje nový album duetom so speváčkou Tove Lo!

Z dnes už neexistujúcej súrodeneckej kapely Jonas Brothers je Nick Jonas rozhodne tým najaktívnejším a tiež najúspešnejším bratom. Minulý rok zasiahol európsky éter hneď niekoľkými hitmi, a zdá sa, že tento rok tomu nebude inak. Nick vydá v júni nový štúdiový album s názvom Last Year Was Complicated, ktorý už teraz ohlasuje singlom Close.

Tretím sólovým albumom  sa Nick Jonas bude nepochybne snažiť zopakovať predchádzajúce úspechy, ktoré spočívajú nielen v dobre napísaných piesňach, ale tiež vo výbornej produkcii. Na pripravovanom albume s Nickom spolupracoval napríklad Max Martin (Taylor Swift, Ellie Goulding, The Weeknd), švédske duo Mattman & Robin, ktoré sa podieľalo aj na aktuálnych albumoch Gwen Stefani a Seleny Gomez, či skladateľ a producent Jason Evigan, ktorý s Nickom vytvoril jeho veľký hit Chains.

Podobné hitové ambície má aj novinka Close, ktorá sa nesie v pomalšom tempe. Silnú melódiu vynikajúcim spôsobom dopĺňa hostujúca speváčka Tove Lo, ktorej vokály s Nickovými perfektne ladia. Jednoducho hit ako má byť!

Video: Nick Jonas feat. Tove Lo – Close

Autor: Dominika Dirgasová / Universal Music
Foto: reprofoto/youtube
Video: youtube.com

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Tublatanka, Tublatanka vydáva dlhoočakávaný album Uprostred chaosu a predstavuje novú skladbu Dobrí priatelia

Tublatanka vydáva dlhoočakávaný album Uprostred chaosu a predstavuje novú skladbu Dobrí priatelia

Legenda československej rockovej scény skupina Tublatanka vydáva dlhoočakávaný album. Na novinke s názvom Uprostred chaosu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *