nedeľa - 14. júla, 2024
, Nová pieseň Barbory Hazuchovej má dodať silu všetkým ženám, ktoré zažili sklamanie

Nová pieseň Barbory Hazuchovej má dodať silu všetkým ženám, ktoré zažili sklamanie

Mladá a pôvabná speváčka Barbora Hazuchová nahrala svoj nový singel s názvom Vôbec. O text sa opäť postaral gitarista skupiny Hex Martin Fefe Žúži. Nová pieseň je akýmsi nultým singlom z pripravovaného albumu, ktorý by Barbora rada nahrala v priebehu tohto roka.

Nová pieseň rodáčky z Liptovského Mikuláša, ktorej fanúšikovská základňa sa okamžite rozrástla potom ako sa Barbora objavila v jednej zo sérii Superstar, vznikal niekoľko mesiacov vo viacerých nahrávacích štúdiách. „Samotná pieseň sa tvorila v rôznych etapách, doslova v ročných obdobiach. Nápad hudby, ako aj melódie prišiel niekedy v druhej polovici jari minulého roka, hneď po vydaní singla Deň nocou. V lete sme pokračovali najskôr v našom domácom štúdiu a potom sme sa presunuli do štúdia v Banskej Bystrici, kde sme pracovali na celkovom charaktere piesne a soundesigne,“ prezradila o procese nahrávania Barbora Hazuchová.

Text piesne podobne ako pri predošlom spomínanom singli Deň nocou napísal hudobník a autor textov skupiny Hex Martin Fefe Žúži. Hudbu zložila samotná Barborka so svojím priateľom a zároveň klaviristom v jednej osobe Marekom Masarikom. Producentský pieseň zastrešil Ján Zborovjan a spoločnosť Audio Wizzards. Spolu s novou piesňou predstavila Barborka aj svoj nový image. O ten sa postarala Daniela Christová s Jirkom Blatným a fotografka Katarína Orešanská, ktorá sa každou novou fotkou snažila ešte viac zachytiť a zdôrazniť Barborkin prirodzený pôvab a šarm.

„S Martinom to nebola úplne prvá spolupráca, takže myslím, že ma už pozná o trochu viac a lepšie. Samozrejme, aj teraz sme tomu venovali mnoho stretnutí na vyjadrenie svojich myšlienok a nápadov, ktoré som chcela v texte obsiahnuť. Pesnička má dodať silu tým ženám, ktoré boli alebo sú sklamané. Spočiatku to veľmi bolí, no čas rany zahojí a človek príde na to, že to tak všetko malo byť. Len je to o tom, ako sa s tým človek dokáže vysporiadať,“ vysvetlila obsah skladby jej autorka.

Spomínanú novinku ako aj viac informácií o speváčke nájdete na oficiálnej facebookovej stránke Barbory Hazuchovej.

zdroj: Marek Kučera, manažér

foto: Katarína Orešanská

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Peter Juhas, Peter Juhás opäť v talentovej súťaži! Tentokrát sa pred porotu postavil kvôli láske!

Peter Juhás opäť v talentovej súťaži! Tentokrát sa pred porotu postavil kvôli láske!

Slovenský pesničkár Peter Juhás, ktorý sa zviditeľnil účinkovaním v speváckej súťaži Hlas Česko-Slovenska, zverejnil nový videoklip Len s tebou, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *