sobota - 22. júna, 2024
, Novinka Barbory Hazuchovej: Pohľad na nočný život v skladbe „Deň nocou“

Novinka Barbory Hazuchovej: Pohľad na nočný život v skladbe „Deň nocou“

Mladá slovenská speváčka Barbora Hazuchová prichádza zabojovať na hudobnú scénu s novinkou „Deň nocou“.  Videoklip ku skladbe uzrel svetlo sveta už dnes, 14. marca.

Bývala účastníčka poslednej speváckej súťaže SuperStar sa môže oddnes pýšiť novým videoklipom ku skladbe „Deň nocou“. Vo videu vykresľuje nočný život mladých ľudí, pričom sa sama netají tým, ako kedysi trávila svoje voľné chvíle v bare so svojimi priateľmi.

Singel „Deň nocou” so svojou chytľavou melódiou záujme nejedného poslucháča. Zámerom autorov bolo vytvoriť skladbu plnú energie, optimizmu a úprimnosti, ktorá sa ponesie v duchu dnešnej doby.

Na tvorbe  textu ku skladbe sa podieľal úspešný hudobník a textár Martin Žúži, ktorý stojí napríklad aj za veľkými hitmi kapely Hex. O hudobnú stránku sa postarala samotná speváčka Barbora Hazuchová spoločne so svojím klaviristom Marekom Masarikom. Ucelenejšiu formu neskôr  dotvorila kapela, ktorá dodala celej skladbe finálnu podobu.

Za výrobou videoklipu stojí trojica šikovných režisérov z produkcie Moovi. V hudobnej snímke si zahrali okrem samotnej speváčky a jej kapely i profesionálni herci z banskobystrickej Akadémie umení. Každý z nich sa dokonale zhostil svojej úlohy, vďaka čomu dotvorili hlavnú myšlienku klipu.

Som rada, že môžem robiť to, čo ma najviac baví. Mám v hudbe ešte veľké sny, za ktorými si pomaly, ale isto pôjdem,” prezradila Barbora Hazuchová pre svojich fanúšikov. Začínajúca speváčka sa popri štúdiu venuje práci na svojich ďalších skladieb, pričom v najbližšej dobe bude účinkovať aj na mnohých koncertoch v rámci celej republiky.

Video: Barbora Hazuchová – Deň nocou

Zdroj: Viktor Mydlo
Foto: Peter „Reefe“ Kováč, Martin Cintula, Simona Plávková, Moovi, Tv Nova, osobný archív BH
Video: youtube.com

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

BuranoWski, BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

Tomáš Buranovský a.k.a BuranoWski sa hlási s novou skladbou Ži. „ Často krát sa v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *