pondelok - 22. júla, 2024

Obrovské šialenstvo v Žiline. Do Mirage Shopping Center zavítal „Expl0ited“

Mladý, šikovný, vynaliezavý a pre mnohých tínedžerov idolom – youtuber Expl0ited. Prišiel, videl a spôsobil obrovský ošiaľ, aké žilinské nákupné centrum Mirage ešte nezažilo. Fanúšikovia Petra Altofa alias Expl0iteda mali možnosť svojho miláčika Youtube stretnúť v utorok (30. júna) naživo v Žiline, kde sa v Mirage konala autogramiáda.

Celá akcia odštartovala presne o 12-tej hodine, kedy obľúbený slovenský youtuber zavítal do žilinského štúdia Rádia Rebeca. Tí nedočkavejší ho prišli už privítať a vyobjímať  ešte pred vstupom do budovy. Ako sám prezradil, tak v Žiline bol iba párkrát, ale tento deň bol pre neho zvlášť výnimočným v tomto meste.

[audio: https://rebeca.sk/wp-content/uploads/2015/07/rozhovor_1_exploited.mp3|titles=Expl0ited]

V štúdiu ho už vyspovedal samotný moderátor Viktor Mydlo. Ako prežíval spíker rádia pripravovanú udalosť a čím je vlastne slávny chalan z Prievidze podľa neho výnimočným?

[audio: https://rebeca.sk/wp-content/uploads/2015/07/rozhovor_6_viktor.mp3|titles=Viktor Mydlo] [audio: https://rebeca.sk/wp-content/uploads/2015/07/rozhovor_7_viktor.mp3|titles=https://rebeca.sk/wp-content/uploads/2015/07/rozhovor_6_viktor.mp3|titles=Viktor Mydlo]

Dvojica sa o 13-tej hodine premiestnila už do spomínaného obchodného centra. Atmosféra obrovského nadšenia sa dala krájať. Mnohí z prítomných nedočkavcov čakali na živé vystúpenie fenoména menom Expl0ited. Príchod Youtubera sprevádzal obrovský potlesk a jasot publika. Samotný šoumen neskrýval dojatie z príchodu takej vlny jeho priaznivcov. Podľa informácií prichádzali fanúšikovia okrem Žiliny aj  z rôznych iných miest Slovenska.

Okrem autogramiády s mladým youtuberom čakali pre návštevníkov aj súťaže o rôzne zaujímavé veci ako tričká a náramky s Expl0itedom, rôzne propagačné materiály Rádia Rebeca, hry na hraciu konzolu PS4  a iné. Tým, čo sa nepodarilo získať žiadnu zo spomínaných cien, predovšetkým tričká a náramky s logom Expl0ited, mohli si ich priamo zakúpiť na mieste. O hladký priebeh celého podujatia sa okrem členov rádia postarala aj SBS služba nákupného centrá. Spoločnými silami dávali pozor nielen na vyťaženého mladého muža z youtube, ktorý každému nadšencovi z jeho prítomnosti venoval podpis, spoločnú fotografiu či napokon objatie, ale aj na bezpečnosť návštevníkov v rozbesnenom dave.

Autogramiáda s Expl0itedom v žilinskom obchodnom centre Mirage bola „nekonečným príbehom“. Počas podujatia neustále pribúdalo zvedavých ľudí  a fanúšikov, ktorí sa chceli osobne stretnúť so svojím idolom. Žiaľ, nie všetci sa dostali na rad vzhľadom na časové obmedzenie. Ľúto to bolo aj samotnému youtuberovi z Prievidze. Ten stihol aspoň na záver akcie poďakovať všetkým zúčastneným, ktorí ho prišli pozrieť a podporiť priamo do obchodného centrá v Žiline.

Fotogaléria na facebook stránke Rádio Rebeca – Žilina:

Autor: Matej Somr
Foto: autor

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *