štvrtok - 18. apríla, 2024
, Súťaže pre slovenské mestá so SLOVAKREGION pokračujú. Žilina je v Top 10

Súťaže pre slovenské mestá so SLOVAKREGION pokračujú. Žilina je v Top 10

Celoslovenský portál SLOVAKREGION vyhlasuje dve súťaže, ktoré napomáhajú prezentácií miest a obcí: Najkrajšie mesto a obec Slovenska 2015 a Primátor/Starosta 2015.

Súťaž o Najkrajšie mesto a obec Slovenska 2015

Už po ôsmy rok portál SLOVAKREGION vyhlasuje súťaž o Najkrajšie mesto a obec Slovenska. Súťaž prebieha od 1. apríla od 12:00 hod. do 31. októbra do 12:00 hod. tohto roku a je určená pre všetkých, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska. Každý môže hlasovať, či už podľa svojho bydliska alebo sympatií. Súťaží sa v dvoch rôznych kategóriách – mestá a obce. Žilina v priebežnom poradí obsadila šieste miesto v kategórií miest, Turčianske Teplice sú zatiaľ ôsme v tej istej kategórií. Výsledky súťaže budú zverejnené 5.novembra o 12:00 hod.

Súťaž o Primátora/Starostu Slovenska 2015

Už piatym rokom portál SLOVAKREGION prináša doplnkovú súťaž o Primátora/Starostu Slovenska. V. ročník súťaže prebieha od 01. apríla od 12:00 hod. do 31. októbra do 12:00 hod. tohto roku. Súťaží sa v kategóriách Primátor Slovenska 2015 a Starosta Slovenska 2015. Každý, kto ma záujem podporiť svojho primátora alebo starostu môže poslať krátky popis s kladnými aktivitami a úspešnými projektmi. Na konci súťaže bude zo všetkých zaslaných popisov – podporných hlasov vybratý primátor/starosta, ktorý svojimi aktivitami a realizovanými projektmi najviac prispel k rozvoju svojho mesta alebo obce. Výsledky budú zverejnené 5. novembra o 12:00 hod.

V oboch súťažiach výhercovia obdržia celoslovenskú propagáciu v médiách, na webovej stránke SLOVAKREGIONU a ďalšie vecné ceny. Ocenení budú aj hlasujúci, výhercovia sa žrebujú každý mesiac počas celého trvania súťaže. Čím viac hlasmi podporíte svojho kandidáta, tým väčšiu šancu máte vyhrať jednu z cien (pobyt pre dve osoby na dve noci, rodinné vstupy na wellness, knihy, atď.).

 Viac informácií na oficiálnej stránke slovakregion.sk

foto: uzemneplany.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *