streda - 27. októbra, 2021
, OneRepublic posielajú nový singel. Rich Love bez pochýb rozhýbe vaše boky!

OneRepublic posielajú nový singel. Rich Love bez pochýb rozhýbe vaše boky!

Americká kapela OneRepublic donedávna ťažila z úspechu skvelej minuloročnej dosky Oh My My, avšak na jar tohto roku sa rozhodla, že úplne zmení koncept, a fanúšikom bude nový materiál ponúkať postupne, teda vždy hneď v okamihu, kedy vznikne. Vďaka tomu sme si napríklad pred pár mesiacmi mohli vychutnať ich novinku No Vacancy. Aj keď táto pieseň stále veľmi dobre funguje v rádiovom éteri, kapela z Colorada práve do rádií uvádza song Rich Love. Samozrejme aj v tom našom.

                      
OneRepublic nikdy nemali k tanečnej hudbe ďaleko a ich úspešné single sa veľmi často stali terčom renomovaných DJov a producentov. Súčasný singel Rich Love je však príjemne tanečný už svojej pôvodnej verzii. Ryan Tedder a jeho skupina sa totiž spojili s nórskym producentským triom Seeb, ktoré stojí napríklad za veľkým remixom piesne Mikea Posnera s názvom I Took a Pill In Ibiza. Dokonca aj v prípade Rich Love, páni urobili skvelú prácu, čo potvrdzujú doterajšie skvelé úspechy v Nemecku, Turecku, Nórsku, Taliansku alebo Dánsku.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Skupina Nocadeň predstavuje nový čierno-biely videoklip k piesni Labyrint

Skupina Nocadeň predstavuje nový čierno-biely videoklip k piesni Labyrint

Slovenská kapela Nocadeň predstavuje v poradí siedmy singel s názvom Labyrint z ich úspešného albumu Auróra (2019). Bratia Rasťo a Robo Kopinovci k nemu natočili čierno-biely …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *