štvrtok - 13. júna, 2024
, Orava Rock Storm 2017 už v tom má jasno! Okrem Modusu aj Roland Grapow s Anthology

Orava Rock Storm 2017 už v tom má jasno! Okrem Modusu aj Roland Grapow s Anthology

Festival Orava Rock Storm už prakticky potvrdil kompletnú súpisku mien, ktoré sa nám predstavia 2. júna na tvrdošínskom futbalovom ihrisku.

Nielen československá legenda Modus, ktorá má nespočet hitov a stále priťahuje davy fanúšikov, či obľúbené nitrianske zoskupenie Zoči Voči  budú ťahákmi tohto mladučkého, zato však zaujímavého podujatia. Spojenie aktuálne jednej z najlepších sympho metalových kapiel v Čechách a na Slovensku  – Anthology a Rolanda Grapowa ex-člena legendárnych Helloween trvá bezmála 4 roky. Za ten čas vzišli z tejto kooperácie dva zaujímavé počiny. Posledný album Angel´s Revenge má predovšetkým zo zahraničia výborné ohlasy. Orava Rock Storm tak prostredníctvom domácich Anthology  privíta skutočnú hviezdu, kedy sa spoločne objavia na pódiu. Ďalšou lahôdkou v programe sú bezpochyby thrash crustový  Čad zo svätého Jura. Zahraničný príval budú reprezentovať metalcoreový Convincing Clearity. O rozjazd celej akcie sa postarajú hard rockoví Leisure.

Orava Rock Storm je sprievodná akcia najväčieho florbalového turnaja na Slovensku TS- Cup. Organizátori oboch „eventov“ spojili sily do jednoliateho celku s množstvom sprievodných podujatí.

Miesto: Tvrdošín, vstupné: 4,-

Kapely: Modus, Zoči Voči, Čad, Anthology – special guest Roland Grapow, Convincing Clearity, Leisure, Fero Koco Forever Band

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Tomy Kotty je späť. Novinka Spálňa sôch je však viac, než len predzvesť nového albumu

Tomy Kotty je späť. Novinka Spálňa sôch je však viac, než len predzvesť nového albumu

Priznáva, že dostať sa z bludného kruhu závislosti mu pomohla aj láska k hudbe. Boli …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *