piatok - 1. decembra, 2023
, Orava Rock Storm 2017 už v tom má jasno! Okrem Modusu aj Roland Grapow s Anthology

Orava Rock Storm 2017 už v tom má jasno! Okrem Modusu aj Roland Grapow s Anthology

Festival Orava Rock Storm už prakticky potvrdil kompletnú súpisku mien, ktoré sa nám predstavia 2. júna na tvrdošínskom futbalovom ihrisku.

Nielen československá legenda Modus, ktorá má nespočet hitov a stále priťahuje davy fanúšikov, či obľúbené nitrianske zoskupenie Zoči Voči  budú ťahákmi tohto mladučkého, zato však zaujímavého podujatia. Spojenie aktuálne jednej z najlepších sympho metalových kapiel v Čechách a na Slovensku  – Anthology a Rolanda Grapowa ex-člena legendárnych Helloween trvá bezmála 4 roky. Za ten čas vzišli z tejto kooperácie dva zaujímavé počiny. Posledný album Angel´s Revenge má predovšetkým zo zahraničia výborné ohlasy. Orava Rock Storm tak prostredníctvom domácich Anthology  privíta skutočnú hviezdu, kedy sa spoločne objavia na pódiu. Ďalšou lahôdkou v programe sú bezpochyby thrash crustový  Čad zo svätého Jura. Zahraničný príval budú reprezentovať metalcoreový Convincing Clearity. O rozjazd celej akcie sa postarajú hard rockoví Leisure.

Orava Rock Storm je sprievodná akcia najväčieho florbalového turnaja na Slovensku TS- Cup. Organizátori oboch „eventov“ spojili sily do jednoliateho celku s množstvom sprievodných podujatí.

Miesto: Tvrdošín, vstupné: 4,-

Kapely: Modus, Zoči Voči, Čad, Anthology – special guest Roland Grapow, Convincing Clearity, Leisure, Fero Koco Forever Band

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

PETRA, PETRA spieva o nešťastnej láske

PETRA spieva o nešťastnej láske

Mladá, krásna a rocková, to je Petra Zubčáková alias PETRA vo svojom novom singli.  …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *