sobota - 10. júna, 2023
, Originálna móda: Oblečte sa s dôvtipom

Originálna móda: Oblečte sa s dôvtipom

V móde je to niekedy dosť problematické, a to aj napriek širokej ponuke. Tá sa v súčasnosti stáva cenovo výhodnou a dostupnou pre široký okruh ľudí, vďaka čomu je pre niektoré osobnosti, vynikať originalitou a osobitným štýlom dosť ťažké. To už ale neplatí, ak si vyberiete nami odporúčanú módu, kde sa už len pri samotnom výbere veľmi dobre pobavíte.

Klasika, s ktorou môžete robiť hotové „zázraky“

Kvalitné tričko s krátkymi rukávmi. Jeden z najobľúbenejších druhov odevov v modernom šatníku mužov, žien, detí a adolescentov. Univerzálny model odevu, s ktorým sa nestratíte pri športe, v časoch osobného voľna, na relaxačnom pobyte v modernom hoteli v Liptovskom Mikuláši, ale ani v kancelárii alebo na večierku.

Doplniť ho môžete sakom, bundou, mikinou alebo plášťom. Možností a spôsobov využitia je naozaj veľa, stačí si len vybrať.

Ako vyzerá vtipné tričko

Ak vás ale nebaví klasika v podobe bielej alebo inej farby, oživiť svoj outfit môžete dobrým vtipom. Zaujímavé tričká s potlačou sú skvelým príkladom toho, ako sa dá s módou experimentovať a maximálne  pritom využiť kreativitu a dôvtip profesionálnych grafikov.

Vtipné tričká vás pobavia svojim spracovaním. Zaujímavé hlášky, ktoré poznáte zo svojho života, televízie alebo reklamy, vtipným a humorným spôsobom zdobia farebné tričko. Ak hľadáte naozaj originálnu módu, toto je potom to najlepšie a vhodné riešenie.

Pre tých, ktorým nevyhovuje bežný sortiment

Pre mužov, ženy a deti. Tričká, mikiny a spodná bielizeň z dielne šikovných návrhárov sa vám určite zapáčia. Ak potrebujete vhodný darček, nemáte si z čoho vybrať a rovnaká konfekcia v obchodoch vás už začala nudiť, zvoľte si práve tento typ módy a oblečte sa vtipne.

Aj moderný drevený nábytok si vyberáte s ohľadom na kvalitu a dokonalý dizajn, ktorý zapadne do celého priestoru a vášho štýlu. Nerobte to inak ani v móde a obliekajte  si len to, čo má skutočnú hodnotu. Vtipné tričká z Bastardu

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

povinné zmluvné poistenie, Rady, ako nájsť a vybrať správne povinné zmluvné poistenie auta

Rady, ako nájsť a vybrať správne povinné zmluvné poistenie auta

Inšpiratívnejších aktivít je viac ako hľadanie toho správneho poistenia auta. Napriek tomu sa tento druh …