sobota - 30. septembra, 2023
, Otvoria digitalizované kino Turiec

Otvoria digitalizované kino Turiec

Turčianske Teplice – Vo štvrtok 20. júna otvoria kino Turiec, ktoré bola od konca minulého roka zatvorené a prešlo rozsiahlou rekonštrukciou. Diváci sa už môžu tešiť napríklad na premiérový film Man of steel v 3D.

Celoslovenská premiéra tohto filmu bude 20. júna a v ten istý deň ho premietnú o 20.h  aj v kine Turiec. Diváci si ho budú môcť vychutnať v 3D formáte s priestorovým zvukom. Najmenším divákom bude ešte predtým o 17.h určená animovaná 3D rozprávka Kráľovstvo lesných strážcov so slovenským dabingom, za symbolické vstupné 1 euro. „Spočiatku plánujeme premietať filmy v utorok, stredu, sobotu a v nedeľu. V prípade zvýšeného záujmu sme pripravení vyhovieť vašim požiadavkám a flexibilne zmeniť vysielacie dni. Do programu budeme zaraďovať aj viac európskych titulov, k čomu nás zaväzuje aj zmluva o dotácii z Audiovizuálneho fondu,“ uviedla Anna Weissová z oddelenia kultúry, športu a informácií mesta Turč. Teplice

Rezervujte si lístky cez internet

Program kina bude uvedený v Teplických zvestiach, na sociálnej sieti  a  časom aj na vlastnej internetovej stránke kina. „Priamo z tejto stránky bude možné lístky do kina aj objednať, zaplatiť alebo dokonca ich aj vytlačiť. Nebudete tak musieť čakať pri pokladni a môžete ísť priamo do sály. Na platbu za lístky v pokladni budete môcť samozrejme použiť aj mestské poukážky,“ doplnila Weissová.

Autor: Katarína Mažáriová

Foto: web

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Parkovanie, Pozor! Zmena parkovania v Martine

Pozor! Zmena parkovania v Martine

Od októbra vstupuje do platnosti zákon, ktorý zakazuje státie motorových vozidiel na chodníkoch. Mestská polícia …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *