sobota - 13. apríla, 2024
, Ozzy Osbourne chystá albumovú novinku. Na čo sa môžete tešiť?

Ozzy Osbourne chystá albumovú novinku. Na čo sa môžete tešiť?

„V piesni Ordinary Man je verš, kde spievam: ‚Nechcem umrieť ako obyčajný človek,‘ čo si myslím, že sa fakt nestane,“ hovorí so smiechom Ozzy. Člen rock and rollovej siene slávy, držiteľ prestížneho Grammy ocenenia, spevák a skladateľ Ozzy Osbourne oznámil vydanie svojho nového štúdiového albumu Ordinary Man na 21. februára 2020.

Takmer po desiatich rokoch vydávaný nový hudobný materiál uvádza dve skladby „Under The Graveyar“ a „Straight To Hell“ s hosťujúcim gitaristom Guns N ‚Roses Slashom. Titulná skladba Ordinary Man je zároveň instant trackom, ktorý dostanú všetci fanúšikovia už teraz, keď si album digitálne predobjednajú.

Doska vyjde ako štandardné CD, deluxe CD, čierny vinyl a deluxe farebný vinyl, picture disc a samozrejme digitálne. Navyše každý fyzický nosič bude obsahovať unikátny kód, ktorý umožní kupujúcemu zastávkovať si a mať možnosť vyhrať viac ako 300 Ozzyho cien (vr. Vstupov na niektorý z koncertov v roku 2020 v rámci No More Tours 2, osobné stretnutie s Ozzym, darčekový certifikát z Ozzyho oficiálneho obchodu a mnoho ďalších cien).

„Užil som si pri natáčaní toľko srandy ako nikdy pri vzniku žiadneho môjho predchádzajúceho albumu,“ hovorí Ozzy. „Natočili sme ho rýchlo, čo sa mi nepodarilo od čias debutového albumu Black Sabbath. Toto bol úplne iný proces, ktorý som si fakt užil.“ Nakrúcalo sa v Los Angeles, gitary sa ujal producent Andrew Watt, basy Duff McKagan (Guns N ‚Roses) a za bicie sa usadil Chad Smith (Red Hot Chili Peppers). Ako špeciálny hostia sa na albume objavia Elton John, Post Malone a Tom Morello. „Všetko to do seba jednoducho zapadlo,“ vysvetľuje Ozzy účasť hudobných hviezd.

„Slash je môj drahý priateľ, rovnako tak i Elton. Keď som písal Ordinary Man, spomenul som si na starú Eltonova pieseň a povedal som Sharon: ‚Zaujímalo by ma, či by si ju so mnou nezaspieval.‘ Opýtali sme sa ho a on súhlasil. Zaspieval a zahral na piano. Pecka. „

Zdroj: Sony Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Zuzana Smatanová, Česko-slovenský duet k filmu o Gumpovi otvára tému psích adopcií

Česko-slovenský duet k filmu o Gumpovi otvára tému psích adopcií

Zuzana Smatanová, Eduard Rovenský a kapela Highland pozvali slovenské známe tváre so svojimi psíkmi do videoklipu k pesničke …