štvrtok - 18. apríla, 2024
, Paľo Habera o horúcej novinke: Vznikla len tak – pre radosť!

Paľo Habera o horúcej novinke: Vznikla len tak – pre radosť!

Paľo Habera a skupina TEAM sa objavia pred letom na koncertnom turné pod názvom HABERA & TEAM 2019 TOUR, no už dnes ponúka líder skupiny svoju novú pesničku, na ktorú si pozval nečakaného partnera. Hosťom novinkovej skladby Chcem to zažiť ešte raz je Ben Cristovao.

O tom, ako pesnička Chcem to zažiť ešte raz a možno pre niekoho aj nečakané hudobné spojenie vzniklo prezradil niečo viac autor novinky Paľo Habera: „Táto pesnička vznikla len tak. Mal som nápad – skôr som si ho rozvíjal len tak pre radosť, pre seba , trochu som sa s tým hral. V jednej chvíli som si povedal, čo tak urobiť to s inou generáciou hudobníkov ako som ja? PPotom mi napadlo, že  oslovím ešte niekoho, kto sa mi z mladých súčasných interpretov páči, či by si nechcel so mnou dať „featuring„.

Uviedol, že jeho jedinou voľbou bol Ben Cristovao, ktorého sleduje od úplnych začiatkov  v Superstar. „Ben si po súťaži našiel svoju vlastnú hudobnú cestu a robí to skvele. Okrem toho si myslím, že sa z nás stali po minuloročnej Superstar, kde sme sedeli spolu v porote – aj priatelia. Natáčať s ním bola veľká zábava a myslím, že sme sa navzájom jeden od druhého aj niečo naučili. Otextoval to Dano Hevier a Ben si napísal svoju časť. Veľmi ma to s týmito chlapcami bavilo. Prežil som s nimi pár skvelých dní,“ doplnil.

Jeho slová o uvoľnenej atmosfére pri nahrávaní skladby potvrdzuje aj Ben Cristovao: „V dnešnej dobe je väčšina mojich spoluprác tvorená tak, že si každý vo svojom štúdiu nahrá svoj part – dosť často v nejakom časovom strese a bez akejkoľvek atmosféry.Táto spolupráca vznikla v jednom štúdiu, medzi dvoma priateľmi, pri skvelej whiskey a skvelých historkách skôr pre radosť – ako s nejakým zámerom, či účelom. A to z nej robí pre mňa úplne inú hodnotu.“

HABERA& TEAM 2019 TOUR

20.06.2019 Prievidza – Zimný štadión Prievidza
22.06.2019 Nitra – Amfiteáter Nitra
27.06.2019 Poprad – Zimný štadión mesta Poprad
29.06.2019 Martin – Amfiko Martin
04.07.2019 Košice – Amfiteáter Košice
09.11.2019 Bratislava – Zimný štadión Ondreja Nepelu

 Zdroj: Jan Kakascik

 

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Hnilica, Juraj Hnilica v silnej výpovedi odkazuje na dôležitosť odpustenia

Juraj Hnilica v silnej výpovedi odkazuje na dôležitosť odpustenia

Večne usmiaty a vždy pozitívne naladený pesničkár Juraj Hnilica. Aj takýto prívlastok si zaslúžil martinský rodák …