piatok - 8. decembra, 2023
, Pesničkár JP Cooper vydal prvý album a ponúka ďalší skvelý singel

Pesničkár JP Cooper vydal prvý album a ponúka ďalší skvelý singel

Pesničkár JP Cooper vydáva singel Closer, ktorého text pojednáva o manželovi, ktorý stratil svoju ženu, ale nachádza riešenie a nádej vo vzťahu so svojím synom. Singel je venovaný práve Cooperovmu synovi.

Closer pochádza z dosky Raised Under Grey Skies, ktorá vyšla 6. októbra a nasledovala úspech vypredaného turné po Británii. Ihneď sa zaradila medzi desať najlepších novo vydaných počinov a zatiaľ sa predalo cez 350 tisíc kópií. „Som neskutočne rád, že je môj debutový album konečne vonku. Od hrania pred hŕstkou ľudí po vypredané európske turné som ušiel kus cesty. Na albume je to všetko zaznamenané,“ približuje dosku JP.

Doska obsahuje veľa nezabudnuteľných songov – She’s on My Mind, gospelovú Passport Home a kolaboráciu s hip-hopovou hviezdou Stormzym Momma’s Prayers. Tie zatiaľ nazbierali niekoľko miliónov zhliadnutí na YouTube, obsadili predné priečky britských hitparád a vo Švédsku a Írsku sa stali dvakrát platinovými.

V celkovom súčte JP dosiahol 10 miliónov predaných singlov a jednu miliardu streamov, z čoho si len hit September Song pripísal 350 miliónov. Okrem vlastných úspechov sa JP Cooper autorsky podieľal na hite s textárom, DJ a spevákom Jonasom Blue Perfect Strangers, ktorý obsadil druhú priečku britskej hitparády a v ďaľších krajinách sa stal dokonca hitom číslo jedna.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

PETRA, PETRA spieva o nešťastnej láske

PETRA spieva o nešťastnej láske

Mladá, krásna a rocková, to je Petra Zubčáková alias PETRA vo svojom novom singli.  …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *