utorok - 26. septembra, 2023
, Hokej v Žiline pomohol aj pobavil!

Hokej v Žiline pomohol aj pobavil!

Pomáhame Hokejom je názov pre exhibičný charitatívny hokejový zápas  hviezd, ktorý organizuje HC Olymp Praha – hokejový tím hviezd. Autorom myšlienky je známy český herec Martin Dejdar, ktorý hral hlavnú rolu v hokejovom seriály Poslední sezóna (2006) a hokej mu prirástol k srdcu. Rozhodol sa založiť hokejový tím, ktorý spojí známe mená českého šoubiznisu a športu. Tím, ktorý cestuje po hokejových štadiónoch bývalého Československa a hrá exhibičné zápasy proti miestnym výberom s cieľom zabaviť divákov a  pomôcť ľuďom alebo inštitúciám v danom regióne finančným príspevkom.

V sobotu 18.11. 2017 sa Martin Dejdar s HC Olymp Praha predstavil v Žiline na zimnom štadióne proti výberu Žiliny. Diváci mohli sledovať priamo v akcii zaujímavé mená v hokejovom tíme hviezd. Kapitánom bol samozrejme Martin Dejdar, ďalšie mená ako Pavel Nečas, filmový herec (Okresní přebor, Vinaři), Aleš Valenta, víťaz olympiády z Nagana a mnoho ďalších. Aj mimo ľadovej plochy sa pohybovali známe mená, ako napríklad Jaroslav Slávik, ktorý bol slovenským moderátorom zápasu. O úvodné buly sa postaral populárny slovenský herec Lukáš Latinák. Akciu podporil aj slovenský raper Strapo, ktorý venoval svoje CD do súťaže.

, Hokej v Žiline pomohol aj pobavil!

 

Priebeh zápasu napĺňal kritéria exhibičného zápasu, ktorý ma v prvom rade divákov pobaviť. Horiaci kaskadér, pravá hokejová bitka a ďalšie momenty priniesli úsmev na tvárach divákov. Výsledok preto nebol dôležitý, priniesol zmierlivú remízu 8:8. Cez prestávky sa predstavil Team Olympia, 5-násobné majsterky Českej republiky, 16 dievčat a ich ukážky synchronizovaného krasokorčuľovania., Hokej v Žiline pomohol aj pobavil!

autor: TRUMI

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, MHK Martin opäť bližšie k prvej lige! Bratislavu zdolali s čistým štítom

MHK Martin opäť bližšie k prvej lige! Bratislavu zdolali s čistým štítom

Úspešne dobojované! Sobotné stretnutie MHK Martin s Osmos Bratislava sledovalo podľa oficiálneho záznamu na štadióne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *