piatok - 23. februára, 2024
, Turčania prešli prvý semifinálový zápas s čistým kontom 7:0. Uzavrieme to v sobotu?
Foto: fcb/MHK Martin

Turčania prešli prvý semifinálový zápas s čistým kontom 7:0. Uzavrieme to v sobotu?

MHK Martin vstúpili do semifinálovej série s jednoznačným víťazstvom. Z Rimavskej Soboty odišli martinskí hokejisti s čistým kontom 7:0. 

V prvej tretine sa ukázali najmä brankári, ktorí svojim tímom pomohli skvelými zákrokmi. Martinčania otvorili skóre v úvode druhej tretiny a v jej závere už suverénne viedli 5:0. V poslednej tretine mali hostia hru už plne pod kontrolou a doladili svoje víťazstvo ďalšími dvoma gólmi. Semifinálová odveta proti Rimavskej Sobote bude opäť v sobotu 10. marca a hrá sa na ľade v Martine. Veríme, že podporíte svoj tím a spoločne oslávime postup do finále!

, Turčania prešli prvý semifinálový zápas s čistým kontom 7:0. Uzavrieme to v sobotu?
Foto: fcb/MHK Martin

„SPOKOJNOSŤ -slovo, ktoré je po včerajšku v našom tíme často skloňované. Martin nenechal nič na náhodu, k zápasu v Rimavskej Sobote pristúpil zodpovedne a kvalitou prebil súpera v pomere 7:0. Sme na polceste, na polceste do finále. Ak v sobotu v odvete doma zvíťazime, postup do I.ligy máme istý. My však nie sme alibisti, cieľ ostáva rovnaký – vyhrať túto súťaž! Ideme ale krok po kroku a s pokorou, sme radi, že ste s nami!“ informuje MHK Martin na svojom facebooku.

Video: Vladimír Polakovič

HKM Rimavská Sobota – MHK Martin 0:7 (0:0, 0:5, 0:2)

Góly: 20:48 Poliaček (Hriňa, Škumát), 32:16 Jurášek (Poliaček, Pokrivčák), 32:40 Jurášek (Pokrivčák, Poliaček), 33:41 Poliaček (Jurášek, Škumát), 37:37 Poliaček (Jurášek, Škumát), 49:13 B. Srnka (Oravec) a 58:36 Dvořák (Vilchinskiy, B. Srnka).

Vylúčení: 6:7. Presilovky: 0:2. Oslabenia: 0:2. Rozhodcovia: Vido – Číž, Trnka. Diváci: 425.

RIMAVSKÁ SOBOTA: Križan – M. Slovák, Nociar, Urban, Škantár, Matúška, Heckl, Kulišek – J. Slovák, Filipiak, Šagát – Moroz, Dmitriev, Skvortsov – Buda, Fekiač, Zorvan – Fiľo, Domaev. MARTIN: Gavalier – Hriňa, Škumát, Dvořák, Oravec, Fillo, Mendel, Brveník – Huňady, Pokrivčák, Poliaček – Olejník, Jurášek, Vilchinskiy – Kamenický, B. Srnka, Ferleťák – Lauko, Rechtorík, Hanes.

Zdroj: MHK Martin

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

fašiangy, Už sa fašiang kráti…už sa nenavráti?! Do sprievodu sa budete môcť zapojiť aj Vy, návštevnici

Už sa fašiang kráti…už sa nenavráti?! Do sprievodu sa budete môcť zapojiť aj Vy, návštevnici

Vychutnajte si tú pravú fašiangovú atmosféru na prvom tohtoročnom podujatí Múzea slovenskej dediny Už sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *