nedeľa - 14. júla, 2024

Peter Aristone pred bratislavským koncertom s Chinaski a Desmodom predstavuje svoj nový singel a klip

Mladý, talentovaný slovenský spevák a skladateľ Peter Aristone22.mája  spolu s Chinaski a Desmodom  vystúpi na koncerte v bratislavskej Aegon aréne. Len pár dní pred koncertom posiela do radií svoj nový singel “No Second Time Around”. Zároveň s ním prichádza aj nový videoklip. Pesnička s chytľavým refrénom,  ktorú Peter napísal dostala definitívnu podobu v švédskom Štokholme. Tam ju dokončil a zaranžoval s uznávaným skladateľom Nickom Jarlom. Tým sa jej medzinárodný pôvod nekončí. Impulzom k “No Second Time Around” bol milostný románik, ktorý Peter prežil v Londýne.

, Peter Aristone pred bratislavským koncertom s Chinaski a Desmodom predstavuje svoj nový singel a klip„Bolo to rýchle, krátke …a koniec. Keďže som od toho očakával viac, ako len krátke vzplanutie, dosť  ma to vzalo. Vyrovnal som sa s tým tak, že som o tom napsíal pesničku,“ prezradil pozadie vzniku Peter a dodal : „V Štokholme sa to vo mne všetko zrazu uvoľnilo a potom to už išlo všetko veľmi rýchlo. Pesnička s textom boli hotové zhruba za hodinu. Spievam v nej o tom, že už mám dosť tých ženských hier a nerád by som niečo podobné prožil ešte raz. To je vlastne aj slogan refrénu.“

Rozchod je aj hlavnou témou nového klipu. Režisér Lukáš Hrdý ho však uchopil veľmi svojsky.

„Každý zažil nejaký rozchod a možno aj to, že sa ten druhý chcel vrátiť. Táto jednoduchá situácia vždy vyvolává množstvo silných emocií a hlavne problémov. Práve toto sme chceli do No Second Time Around dostať,“ objasnil režisér klipu.

V ženskej hlavnej úlohe “stíhačky” sa v klipe objavila herečka Andrea Daňková, ktorá má za sebou hlavnú rolu vo filme Evy Toulovej -Šťastná a objavila sa v českých seriálových hitoch Ulice, či Sanitka.

„Andrea hrá v klipe “exku”. Tie občas dokážu byť poriadne šialené a sú schopné urobiť nepredvídateľné veci len preto, aby vám dostatočne zkomplikovali život, či ho v konečnom dôsledku dokonale zničili. Myslím, že my chlapi v tomto umení stále výrazne zaostávame a máme čo dobiehať. Ženy sú v spôsoboch zvádzania niekedy tak rafinované, že si to samotná obeť ani nevšimne. A o tom je náš klip,“ doplnil režisér.

Nový singel “No Second Time Around” zahrá Peter Aristone prvýkrát na Slovensku na společnom koncerte s Chinaski a Desmod 22.5. v Aegon aréne a bude ho s kapelou hrávať aj ako hosť na česko-slovenskom turné Davida Kollera.

„Je to pre mňa veľká česť si s ním zahrať. Jeho hudba sa mi vždy páčila a Lucie je podľa mňa najlepšia česká kapela. S Davidom sa poznáme  osobne. Je to skvelý človek, ktorý žije hudbou. Naviac nedávno vydal výborný album a už teraz sa teším, na to ako to bude znieť naživo,“  vyznal sa Peter Aristone.

Turné Davida Kollera k albumu ČeskosLOVEnsko s hosťujúcim Petrom Aristone bude v Čechách prebiehať na nasledujúcich miestach :

30.5 Zámocká záhrada, Ostrov nad Ohří

4.6. Forum Karlín Praha

14.6. Hrad Špilberk, Brno

Na Slovensko sa turné presunie na jeseň 2015

Peter Aristone sa momentálne okrem prípravy na turné intenzívne pohybuje medzi Prahou, kde žije a Anglickom, kde píše a dokončuje skladby na nový EP album.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Peter Juhas, Peter Juhás opäť v talentovej súťaži! Tentokrát sa pred porotu postavil kvôli láske!

Peter Juhás opäť v talentovej súťaži! Tentokrát sa pred porotu postavil kvôli láske!

Slovenský pesničkár Peter Juhás, ktorý sa zviditeľnil účinkovaním v speváckej súťaži Hlas Česko-Slovenska, zverejnil nový videoklip Len s tebou, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *