piatok - 21. júna, 2024
Peter Cmorik, Peter Cmorik alebo Aerosmith? Spevák prichádza s novým singlom – Nič sa nezmení

Peter Cmorik alebo Aerosmith? Spevák prichádza s novým singlom – Nič sa nezmení

Peter Cmorik prežíva plodné obdobie, čoho výsledkom je nedávno vydaný štúdiový album Guitardisco, ktorý sa dostal medzi 10 najpredávanejších nosičov roka. Natočil k nemu 4 videoklipy a nezaháľa ani teraz.       

Cmoro prichádza s novinkou Nič sa nezmení, veľkou baladou, v ktorej vyznáva  lásku k životu, aj napriek jeho nedokonalosti.

“Nič sa nezmení som písal ako klasicku power baladu, kde som sa vo zvuku, či štýle spevu inšpiroval mojou najobľúbenejšou kapelou Aerosmith” 

Kapela okolo speváka počas covid lockdownu totiž už nahrala jeden cover od slávnych rockerov a podarilo sa im to majstrovsky. Dokonca si na tú spoluprácu pozvali Zuzku Smatanovú, ktorá prekvapivo hrá na ústnu harmoniku.

 “Nič sa nezmení je splnením dlhodobého sna napísať takú Aerosmithovku s náročným spevom, takže sa z toho veľmi tešíme. Text napísal Vlado Kraus, ktorý dokonale vystihol atmosféru songu a nás hneď chytil za srdce. Je to taký smutne láskyplný pohľad na náš svet”

Pieseň dostala aj vizuál, ku ktorému bol prizvaný Feri Gažík, ktorý točil aj klip k piesni Taká ako ty. Tentoraz sa však jedná o kombináciu klipu a lyrics videa. Peter mal s kapelou za sebou úspešný rok s vyše 80 koncertami po Slovensku a Čechách a ďalej pripravuje nové veci. Zdá sa, že po úspechu albumu Guitardisco ostal pri chuti, takže v 2024 môžeme očakávať siedmy radový album.

Zdroj: TS, PETER CMORIK BAND

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

BuranoWski, BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

Tomáš Buranovský a.k.a BuranoWski sa hlási s novou skladbou Ži. „ Často krát sa v …