štvrtok - 18. apríla, 2024
, Plánujete dovolenku: Vyberte si naše luxusné termálne kúpele

Plánujete dovolenku: Vyberte si naše luxusné termálne kúpele

Exotickú dovolenku si môžete dopriať aj u nás na Slovensku. Stačí si vybrať kvalitný luxusný hotel, v ktorom sa budete na naše pomery cítiť ako v zahraničí, pričom to môžete doplniť spoznávaním nádherného okolia a množstvom liečivých procedúr.

Termálne kúpele Turčianske Teplice Royal Palace****

Ak ste niekedy navštívili Turecko alebo iné monumentálne hotelové komplexy za hranicami nášho štátu, určite vás oslovila ich pompéznosť a nádherná výzdoba. Tento luxus si ale môžete dopriať aj v prekrásnych termálnych kúpeľoch Turčianske Teplice.

Navštívte Royal Palace***** a určite sa o váš komfort obávať nemusíte. Je len veľmi málo podobných ubytovacích zariadení, ktoré vám svojou prítomnosťou a zariadením navodia tak dokonalú atmosféru. Navyše si môžete dopriať luxus aj pre svoje unavené telo v podobe liečivých účinkov termálne minerálnej vody, ktorá s nimi dokáže urobiť doslova „zázraky“.

Ste v tých najlepších rukách

Okrem plne vybaveného pevného cestovného kufra všetkým dôležitým, sa môžete tešiť aj na odborné vyšetrenie lekárom, ktorý vám môže naordinovať až 21 liečebných procedúr. V kombinácii s liečivými účinkami termálnej vody to bude pre vás, vašu psychiku a celé telo to najlepšie riešenie, ako sa zbaviť nahromadeného stresu a depresie.

Množstvo príležitostí na príjemný relax v okolí

Milujete Aquaparky, krásnu prírodu a posedenie pri chutnej kávičke. Termálne kúpele a ich okolie vám v tomto smere poskytnú tie najlepšie možnosti. Aby vám ale pri výlete na hrad Blatnica alebo lesopark Bôr nebolo chladno, nezabudnite si do kufra pribaliť aj štýlový dámsky overal. Ľahký a zároveň elegantný komplet, s ktorým môžete ísť večer aj do spoločnosti.

Zabavte sa a odreagujte v prostredí luxusných kúpeľov Turčianske Teplice a opäť získate stratenú energiu, ktorej nedostatok vám v poslednom období komplikoval osobný aj pracovný život.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

záhradné ploty, Najnovšie trendy pri stavbe oplotenia

Najnovšie trendy pri stavbe oplotenia

Stavba oplotenia sa neustále vyvíja a prichádza s novými trendmi a inováciami. S narastajúcim dôrazom …