piatok - 24. mája, 2024
, Prasačia farma či bývalý kravský prístrešok…Aj tam vznikali nápady na albumovú novinku Georga Ezru

Prasačia farma či bývalý kravský prístrešok…Aj tam vznikali nápady na albumovú novinku Georga Ezru

Britský pesničkár George Ezra chystá čoskoro vydať dlho očakávaný druhý štúdiový album Staying At Tamara´s, ktorý vyjde 23. marca 2018 na všetkých digitálnych platformách, CD aj LP.

Tri roky od vydania debutovky Wanted On Voyage, sa George vracia s kolekciou „pesničiek o útekoch, snoch, úzkostiach a láske.“ Nezvyčajný a skvelo znejúci nový singel Paradise naznačuje, ako bude nový album znieť.

Rovnako ako na prvom albume, aj nasledujúci je kompletne inšpirovaný, napísaný a vytvorený Georgom počas jeho ciest, vrátane kúzelného času stráveného na prasačej farme na Isle of Skye, v bývalej kukuričnej kôlni v Kente, prestavanom kravskom prístreší v severnom Walese i v barcelonskom byte u Tamary, podľa ktorej je album pomenovaný. Výsledkom je dielo napísané s ľahkosťou, vetrom vo vlasoch, z ktorého srší nadšenie a odvaha, ale aj momenty hlbších sebareflexií.

Spevák vysvetľuje, že „singel Paradise odštartoval určitú časť jeho života s melódiou, ktorú nemohol dostať z hlavy… O mesiace neskôr som si sadol, aby som napísal pesničku, z ktorej bude cítiť silný pocit, ktorý máme vždy, keď stretneme niekoho nového a prepadneme sa doň. Často sa tak stretávame s našimi ďalšími pocitmi, ktoré sú nám inak nedostupné a môžu o nás dosť prezradiť. Ale s láskou neexistuje žiadna neistota, všetko je tak, ako je a cítime sa ako v raji.“

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

RAKOVICKY, RAKOVICKY vás v novinke  “Kým si so mnou” zavedie na letný roadtrip Malorkou

RAKOVICKY vás v novinke  “Kým si so mnou” zavedie na letný roadtrip Malorkou

Po úspešných singloch Ghost Town a Don´t Stop Me sa RAKOVICKY odvážne púšťa do slovenčiny. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *