štvrtok - 18. júla, 2024
, Prázdninová dielnička pre šikovné ručičky

Prázdninová dielnička pre šikovné ručičky

Turčianska galéria v Martine pozýva všetky šikovné deti a ich rodičov na podujatie Prázdninové dielne, ktoré sa uskutoční počas jarných prázdnin od 1. marca do 2.marca. 

O tom, že oddych a zábavu môžeme zažiť aj v inštitúcií akou je galéria sa môžu presvedčiť všetky deti, ktoré počas jarných prázdnin navštívia detský výtvarný ateliér KOCÚR v Turčianskej galérii v Martine. Turčianska galéria pre ne pripravuje dve dopoludnia plné radosti a tvorivej zábavy.

Prázdninový utorok môžu deti prežiť v karnevalových maskách, ktoré si sami vytvoria. Môžu nazrieť aj do zákutia galérie tam, kde bežný návštevník sa nedostane. Streda bude patriť tým, ktorí sa chcú priamo od autora Bruna Horeckého dozvedieť ako sa kreslí Jožko Fľak. Obidve tvorivé dielne budú trvať od 10.00 hod. do 12.00 hod. Záujem o tieto dielne je z prevádzkových dôvodov potrebné nahlásiť dopredu.

, Prázdninová dielnička pre šikovné ručičky

Autor: Eva Mužilová
Foto: oficiálny plagát, e-regions.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *