utorok - 26. októbra, 2021
, Robo Grigorov vydáva nový album s názvom Dych

Robo Grigorov vydáva nový album s názvom Dych

Spevák Robo Grigorov vydáva limitované CD so šiestimi novými pesničkami. Nové CD vychádza ako limitovaná edícia. Fanúšikovia na ňom nájdu deväť skladieb. Šesť z nich predstavujú úplne novinky a tri skladby pochádzajú z filmu režiséra Pavla Janíka „Tak fajn“, ktorý mal na Slovensku premiéru v roku 2012.Pilotným singlom albumu je skladba Dych, pod ktorú sa podpísal dvorný textár Roba Grigorova, Kamil Peteraj.

Album vznikal súčasne v štúdiách na Slovensku a v Pretórii v Juhoafrickej republike. O zvuk sa postarali majstri zvuku Sean Manley a Peter Farnbauer. Saxofónové sólo v skladbe Dych nahral virtuózny ruský saxofonista Ruslan Nikolaev. K exotike albumu prispieva aj použitie netradičných hudobných nástrojov ako indiánskej flauty alebo škótskych gájd. Na obale akademického sochára Igora Maršalku je po prvý raz použité okrem bežného aj Braillovo písmo pre nevidiacich.

Limitovaná edícia CD je nepredajná. Pre širokú verejnosť bude dostupná len v rámci elektronického internetového predaja.

, Robo Grigorov vydáva nový album s názvom Dych

Zdroj: PR & Promotion Robo Grigorov

Foto: cas.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Skupina Nocadeň predstavuje nový čierno-biely videoklip k piesni Labyrint

Skupina Nocadeň predstavuje nový čierno-biely videoklip k piesni Labyrint

Slovenská kapela Nocadeň predstavuje v poradí siedmy singel s názvom Labyrint z ich úspešného albumu Auróra (2019). Bratia Rasťo a Robo Kopinovci k nemu natočili čierno-biely …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *