pondelok - 18. február, 2019
Home / Hudba / Robo Grigorov vydáva nový album s názvom Dych

Robo Grigorov vydáva nový album s názvom Dych

Spevák Robo Grigorov vydáva limitované CD so šiestimi novými pesničkami. Nové CD vychádza ako limitovaná edícia. Fanúšikovia na ňom nájdu deväť skladieb. Šesť z nich predstavujú úplne novinky a tri skladby pochádzajú z filmu režiséra Pavla Janíka „Tak fajn“, ktorý mal na Slovensku premiéru v roku 2012.Pilotným singlom albumu je skladba Dych, pod ktorú sa podpísal dvorný textár Roba Grigorova, Kamil Peteraj.

Album vznikal súčasne v štúdiách na Slovensku a v Pretórii v Juhoafrickej republike. O zvuk sa postarali majstri zvuku Sean Manley a Peter Farnbauer. Saxofónové sólo v skladbe Dych nahral virtuózny ruský saxofonista Ruslan Nikolaev. K exotike albumu prispieva aj použitie netradičných hudobných nástrojov ako indiánskej flauty alebo škótskych gájd. Na obale akademického sochára Igora Maršalku je po prvý raz použité okrem bežného aj Braillovo písmo pre nevidiacich.

Limitovaná edícia CD je nepredajná. Pre širokú verejnosť bude dostupná len v rámci elektronického internetového predaja.

Robo_Grigorov_DYCH_coverCD

Zdroj: PR & Promotion Robo Grigorov

Foto: cas.sk

Autor: Adriana Šrůtková

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

Arzén a Čechomor nahrali spoločnú skladbu „Dievčatko“, pozrite si poetický klip plný folklóru a krás Slovenska!

Unikátne spojenie dvoch hudobných skupín! To je nová skladba „Dievčatko“, ktorú nahrali slovenská kapela Arzén …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *