sobota - 22. júna, 2024
, Andrea Bučko predstavuje nový videoklip, čoskoro vyjde aj jej prvý sólový album

Andrea Bučko predstavuje nový videoklip, čoskoro vyjde aj jej prvý sólový album

Slovenská speváčka Andrea Bučko sa postupne dostáva do povedomia ako všestranná umelkyňa, ktorá si sama skladá piesne, píše texty, hrá na klavíri a spieva. Má za sebou niekoľko úspešných koncertov a tiež debutový album In the middle of..., na ktorom spolupracovala s harfistkou Máriou Kmeťkovou.

Očakávaný album talentovanej hudobníčky Andrey Bučko Polarity by sa mal na trhu objaviť vo februári tohto roka. Vznikol aj vďaka podpore fanúšikov z celého sveta prostredníctvom medzinárodného crowdfundingového portálu Indiegogo. Včera ráno hudobníčka predstavila nový videoklip k ústrednej albumovej skladbe Isn´t It.

Skladba Isn´t It sa objaví na pripravovanom albume Polarity, ktorý vyjde už vo februári. Z albumu je uverejnených už niekoľko piesní, pričom k skladbe Be my Lover vyšiel na jar minulého roka aj Andrein prvý videoklip. Skladba Isn´t It, ktorú predstavila dnes, v sebe nesie myšlienku polarít, ktorá je prítomná v celom albume. „Bije sa v nej silný cit so snahou o silné racio. Je to ten neustály boj, ktorý vie byť poriadne zničujúci,“ hovorí o svojej piesni Andrea. Skladba vznikla už dávno, no zasadením starej témy do nového príbehu získala ďalší rozmer. „Zrazu to už nie je príbeh jedného konkrétneho muža a mňa, ale všetkých vzťahov, ktoré zlyhali na základe nerozhodnosti, zmätenosti, prílišnej analytickosti. Je jedno, pre koho je skladba určená, lebo hlavnú úlohu zohral princíp.“

Videoklip vytvoril rovnaký tím ako klip k predchádzajúcej piesni Be my lover. Produkciu zabezpečila Magdaléna Mackovičková, kameru mal na starosti Viktor Kamenický a réžie sa ujal Róbert Slovák, ktorý okrem mnohých reklám režíroval videoklipy pre Puding pani Elvisovej či Polemic a tiež natočil celovečerný film Prvý slovenský horor. „Isn’t It je podľa mňa jedna z najsilnejších súčasných slovenských skladieb, latku nasadila tak vysoko, že bolo pre mňa oveľa jednoduchšie ju týmto videoklipom podliezť, ako prekonať.“ V klipe dostala priestor aj slovenská móda – výrazné čierne šaty, ktoré má Andrea oblečená v celom videoklipe, vytvoril známy slovenský návrhár Boris Hanečka.

Zdroj: CEO of Róbert Slovák

Foto: Facebook.com

Video: Youtube.com

 

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

BuranoWski, BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

Tomáš Buranovský a.k.a BuranoWski sa hlási s novou skladbou Ži. „ Často krát sa v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *