nedeľa - 14. júla, 2024
, Robo Mikla: V niektorých veciach som momentálne 5-ročné dieťa

Robo Mikla: V niektorých veciach som momentálne 5-ročné dieťa

Do nášho štúdia prijal pozvanie spevák, textár, moderátor, básnik, ľudomil, zveromil, recesista /ako sa sám označil na svojej fanúšikovskej stránke,pozn.redakcie/…. Róbert Mikla.

Robo sa dostal do povedomia verejnosti ešte ako finalista prvej série talentovej show Superstar, pričom z tohto obdobia si vyslúžil nálepku rebela. Problém mal s alkoholizmom, ktorý ho stiahol „dole“ až tak, že jedinou cestou už bol len smer „nahor“.

Svoje životné situácie vníma naozaj intenzívne, čoho dôkazom je nielen množstvo jeho tvorivých aktivít, cez ktoré sa ventiluje a delí o svoje zážitky a pocity…ale i ponaučenie sa z vlastných chýb. To využíva aj v koncepte Démon doby, v ktorom sa delí s deťmi o skúsenosti zo svojho búrlivého obdobia a pomocou interaktívnych činností ich chce varovať pred rovnakými chybami, ako spravil on.

Známy hudobník vydal pod svojim pôvodným menom a v súčasnosti pseudonymom Vojtech Zenka aj zbierku básní Maliar slov, pričom má vraj dosť básní na to, aby mohol chystať ďalšiu zbierku.

Otvorene o svojom živote, závislostiach, nezávislosti, o svojich snoch, tvorbe a bizarných zážitkoch porozprával Róbert Mikla v relácii Nezáväzne s Evou Lacovou:

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Stanislav Thomka, „Kultúrne o kultúre“. Stanislav Thomka ma víziu ako oživiť kultúru v meste

„Kultúrne o kultúre“. Stanislav Thomka ma víziu ako oživiť kultúru v meste

Stanislav Thomka hovorí, že svoj pozitívny vzťah ku kultúre si budoval už od detstva, preto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *