streda - 19. júna, 2024
, Rybičky 48 majú špeciálne prekvapenie pre dámy! Dočkáte sa ho na Valentína

Rybičky 48 majú špeciálne prekvapenie pre dámy! Dočkáte sa ho na Valentína

Kapela Rybičky 48 nepoľavuje v nasadenom tempe a po vypredanom decembrovom koncerte v Prahe chystajú špeciálny darček pre ženy.

„Nie je to tak dávno, čo sme vyprodukovali skladbu Správni chlapi a odvtedy cítime, že by sme mali urobiť pieseň aj pre krajšiu polovičku ľudstva,“ hovorí gitarista Petr Lebeda a dodáva, že sú predsa džentlmeni z presvedčenia a hlavne ženy sú pre nich nekonečnou inšpiráciou. A aby tomuto tvrdeniu dodali váhu, chystajú chlapci z Rybičiek 48 pre ženy špeciálnu valentínsku výzvu:

„Vážené dámy, dievčatá, dcéry, sestry, matky, babky, vnučky, skrátka ŽENY, rozhodli sme sa Vám dať špeciálny darček v podobe nového klipu ŽENY. Na svätého Valentína 14. februára o 8:00 hod dostanete od nás mailom špeciálny darček v podobe videoklipu k novej pesničke Ženy, ktorá práve vzniká. Klip bude na 12 hodín len Váš a zvyšok planéty ho dostane až večer,“ informuje kapela na svojom facebookovom profile. Do tejto výzvy sa môžete zapojiť, pokiaľ pridáte svoj email a zaregistrujete sa na tomto odkaze do newsletteru kapely.

 

„My stavíme na ženskú silu a bude záležať len na Vás, koľko bude mať náš nový klip Ženy za 12 hodín vzhliadnutí a či si zaslúžite špeciálny bonus, ktorý nebude z virtuálneho ale z reálneho sveta. Uvedomujeme si, akou obrovskou silou ženy sú, často dokázali meniť dejiny a tam, kde sme to my muži neúspešne skúšali silou, zabrali vaše ženské zbrane. O aké špeciálne prekvapenie pôjde, to sa dozviete zo spomínaného mailu,“ dodáva spevák Kuba Ryba.

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

BuranoWski, BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

Tomáš Buranovský a.k.a BuranoWski sa hlási s novou skladbou Ži. „ Často krát sa v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *