pondelok - 22. apríla, 2024
, Rybičky 48 predstavujú singel Muži. Čoskoro oslávia aj plnoletosť

Rybičky 48 predstavujú singel Muži. Čoskoro oslávia aj plnoletosť

Muži. Tak sa volá novinka od skupiny Rybyčiky 48. Klip natočila z prostredia skupinovej terapie a tvrdia, že v každom mužovi zostáva časť chlapca. Fanúšikom rozdá certifikáty o absolvovaní Rockovej maturity a svoje osemnáste narodeniny s nimi oslávi na najväčšej show svojej kariéry. Rockovým katapultom si pripomenie svoju cestu z klubov do koncertných hál a podá pomocnú ruku začínajúcim kapelám.

Skupina vstupuje do osemnásteho roku svojho fungovania. Tento rok bude zásadný, plný osláv, veľkých halových koncertov. Najskôr predstaví svoju singlovú a klipovou novinku, nazvala ju krátko a úplne výstižne – MUŽI. Nový videoklip Muži voľne nadväzuje na hit Ženy, vydaný pred dvoma rokmi. Teraz sa chalani z kapely pokúsili pozrieť do duše muža. A ako to tak býva, k vzniku nového singlu prispela náhoda.

„Pesnička muži vznikla veľkú náhodou. Mali sme točiť reportáž pre jednu televíziu a chcela po nás, aby sme v nej ukázali, ako vzniká pesnička v skúšobni. Nechcelo sa nám to predstierať, a tak som večer pred nakrúcaním napísal túto vec. Bola z tých, ktoré sú hotové za päť minút, až mám pocit, že som ju nepísal ja. Pesničku sme skúsili na prvú dobrú a bola vlastne hneď hotová,“ hovorí Kuba Ryba.

V klipe vidí diváci a fanúšikovia dvanásť nehercov, členov tímu kapely, a naopak jediného herca Pavla Martinca v úlohe terapeuta. Na prvý pohľad zlomeniu muži si pripomínajú na terapiu radosti i strasti života. Keď jeden z nich tajne niečo prepašuje na túto skupinovú terapiu, začnú sa diať veci. „Tento klip nie je oslavou alkoholu, ale života! Niekedy sme s chalanmi radi, že aj my sme tých osemnásť rokov v kapele spoločne prežili!,“ dodáva Kuba Ryba.

Zdroj: Katka Králová

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Sima Magušinová a Zuzana Smatanová, Sima Magušinová a Zuzana Smatanová naspievali spoločnú pieseň Duše divoké

Sima Magušinová a Zuzana Smatanová naspievali spoločnú pieseň Duše divoké

Po skladbe Prichádza pokoj, predstavuje speváčka Sima Magušinová ďalšiu novinku z pripravovaného albumu. Spolu so Zuzkou …