nedeľa - 14. júla, 2024
, Sanchez Amsterdam predstavuje nový singel, oznamuje druhý album aj krst!

Sanchez Amsterdam predstavuje nový singel, oznamuje druhý album aj krst!

Slovenská electro-rocková formácia z Gbelov po 3 rokoch vydáva nový album s názvom TANEC V OHNI a predstavuje absolútnu novinku – skladbu Stratený.

„Klip aj nová pieseň naznačuje ako nový album bude od nás znieť a vyzerať, dali sme si na ňom skutočne záležať a dúfame, že prekvapíme našich fanúšikov novým zvukom a ešte väčším použitím elektroniky,“ prezrádza klávesák skupiny Jakub. V klipe kapela predstavuje okrem nového zvuku aj nový image a nový vizuál.

Kapela nie je na slovenskej scéne žiadnym nováčikom. Prvý album (Nezastavíš) vydala na jar 2015. Od tej doby ušli dlhý kus cesty a predstavili sa na väčšine CZ/SK letných festivalov a majú za sebou dve samostatne realizované turné.

Po roku a pol prípravvy dávajú na jar 2018 nový album a majú k nemu niekoľko prekvapení a to napríklad oznámenie dátumu a miesta krstu, ako aj hostí medzi ktorých patria na príklad aj známa slovenská kapela Smola a hrušky. Krstia v ich rodných Gbeloch v DK. Krst oznámili na 26. januára a začína o 19:00. Ako sa vyjadrili na svojom facebooku, sľubujú skutočne veľkú show.

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Peter Juhas, Peter Juhás opäť v talentovej súťaži! Tentokrát sa pred porotu postavil kvôli láske!

Peter Juhás opäť v talentovej súťaži! Tentokrát sa pred porotu postavil kvôli láske!

Slovenský pesničkár Peter Juhás, ktorý sa zviditeľnil účinkovaním v speváckej súťaži Hlas Česko-Slovenska, zverejnil nový videoklip Len s tebou, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *