štvrtok - 29. februára, 2024
, Seminár udržateľnej mobility v mestách na Mestskom úrade v Žiline

Seminár udržateľnej mobility v mestách na Mestskom úrade v Žiline

Mesto Žilina a organizácia CIVINET Česká a Slovenská republika vás pozývajú na Seminár udržateľnej mobility v mestách, ktorý sa bude konať dňa 28. apríla od 9.00 hod. v zasadačke Mestského úradu v Žiline. Seminár sa koná za účelom zvýšenia povedomia občanov mesta Žilina a žilinského kraja o aktivitách, praktikách, potrebách a víziách mesta Žilina v oblasti udržateľnej mobility.

Návštevníci sa dozvedia okrem iného aj informácie o problematike udržateľnej mestskej mobility, o možnostiach rozvoja a podpory alternatívnej dopravy, o vízii verejnej hromadnej dopravy a riešení problémov v doprave, či o situácii v statickej doprave v meste Žilina. Diskutovať budú zaujímaví hostia, ktorým budete mať priestor položiť otázku zodpovedajúcu danej téme.

Potrebné však je sa zaregistrovať na: https://cdv.cz/seminar-mestska-mobilita-v-ziline. Kapacita zasadačky je obmedzená, preto sa registrujte už teraz. Program nájdete na www.zilina.sk.

Autor: Pavol Čorba/hovorca mesta Žilina
Foto: zilina-gallery.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *