nedeľa - 2. apríla, 2023
, Si náš človek? Hľadáme nové hlasy!

Si náš človek? Hľadáme nové hlasy!

Máš hlas, ktorý by ľudia mali počuť?  Tak povedz o sebe najprv nám! Rádio Rebeca hľadá šikovných ľudí za mikrofón. Ak nemáš skúsenosť s moderovaním, nevadí. Nášho človeka si vychováme.

Nikto nerozumie človeku tak, ako len človek človeku. Nemusíš byť teda ukecaný/á, ale hovor aspoň k veci. Naučíme ťa pracovať s hlasom, textom aj stlačiť pár gombíkov. Budeš mať možnosť spoznať kopec zaujímavých ľudí, zúčastniť sa rôznych akcií a pracovať na zaujímavých projektoch.

Pozor však na jedno! Interné bezpečnostné pokyny pri práci hovoria, že byť v neustálom kontakte s hudbou je prudko nákazlivé! Preto upozorňujeme, že náš človek by si mal vedieť vychutnať lahodné tóny dobrej muziky a prípadné príznaky nákazy /t.j. neprestajný podvedomý alebo aj hlasitý spev/ mu nebude prekážať v pracovnom ani súkromnom živote.

Od nášho človeka vyžadujeme samostatnosť, schopnosť vyhľadávať a spracovať informácie a pri téme počasie vedieť povedať viac ako len „prší“….niekedy totiž aj zahrmí.

Nechceme pretvárku, ale ak náš človek ráno vykročí z postele nesprávnou nohou, za mikrofónom by mal nahodiť „pracovný úsmev.“ Nikto ťa nevidí, mimo éter si pokojne poplač.

Náš človek by mal mať aspoň základy v „spíkovaní“, počnúc tým, že rozumie čo to vlastne znamená.  A ak máš nápad na reláciu, priestor sa nájde. Ty si len nájdi čas.

Ozvať sa nám môžeš cez mail nasclovek@rebeca.sk Ak máš nahrávku, kde je hlas podobný tomu tvojmu, je samozrejme vítaná.

Regionálne rádio pokrýva svojim signálom predovšetkým územie okresných miest MartinŽilinaDolný Kubín a Ružomberok s presahmi do ich širšieho okolia.. Dolný Kubín. Vďaka internetu aj ďalej… Rozhlasová stanica pôvodne vznikla v roku 1994 ako rockovo zamerané rádio. Aktuálne je hudobný repertoár rozšírený aj súčasnú populárnu hudbu, pričom výrazne podporuje domácu hudobnú produkciu.

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

HK Martin, V zápase plného zvratov sa z víťazstva tešila Trnava. Stav série je opäť vyrovnaný

V zápase plného zvratov sa z víťazstva tešila Trnava. Stav série je opäť vyrovnaný

V štvrtom zápase štvrťfinálovej série SHL Martin nestačil na hostí z Trnavy. Po dvoch tretinách …