utorok - 27. februára, 2024
, Si náš človek? Hľadáme nové hlasy!

Si náš človek? Hľadáme nové hlasy!

Máš hlas, ktorý by ľudia mali počuť?  Tak povedz o sebe najprv nám! Rádio Rebeca hľadá šikovných ľudí za mikrofón. Ak nemáš skúsenosť s moderovaním, nevadí. Nášho človeka si vychováme.

Nikto nerozumie človeku tak, ako len človek človeku. Nemusíš byť teda ukecaný/á, ale hovor aspoň k veci. Naučíme ťa pracovať s hlasom, textom aj stlačiť pár gombíkov. Budeš mať možnosť spoznať kopec zaujímavých ľudí, zúčastniť sa rôznych akcií a pracovať na zaujímavých projektoch.

Pozor však na jedno! Interné bezpečnostné pokyny pri práci hovoria, že byť v neustálom kontakte s hudbou je prudko nákazlivé! Preto upozorňujeme, že náš človek by si mal vedieť vychutnať lahodné tóny dobrej muziky a prípadné príznaky nákazy /t.j. neprestajný podvedomý alebo aj hlasitý spev/ mu nebude prekážať v pracovnom ani súkromnom živote.

Od nášho človeka vyžadujeme samostatnosť, schopnosť vyhľadávať a spracovať informácie a pri téme počasie vedieť povedať viac ako len „prší“….niekedy totiž aj zahrmí.

Nechceme pretvárku, ale ak náš človek ráno vykročí z postele nesprávnou nohou, za mikrofónom by mal nahodiť „pracovný úsmev.“ Nikto ťa nevidí, mimo éter si pokojne poplač.

Náš človek by mal mať aspoň základy v „spíkovaní“, počnúc tým, že rozumie čo to vlastne znamená.  A ak máš nápad na reláciu, priestor sa nájde. Ty si len nájdi čas.

Ozvať sa nám môžeš cez mail nasclovek@rebeca.sk Ak máš nahrávku, kde je hlas podobný tomu tvojmu, je samozrejme vítaná.

Regionálne rádio pokrýva svojim signálom predovšetkým územie okresných miest MartinŽilinaDolný Kubín a Ružomberok s presahmi do ich širšieho okolia.. Dolný Kubín. Vďaka internetu aj ďalej… Rozhlasová stanica pôvodne vznikla v roku 1994 ako rockovo zamerané rádio. Aktuálne je hudobný repertoár rozšírený aj súčasnú populárnu hudbu, pričom výrazne podporuje domácu hudobnú produkciu.

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

fašiangy, Už sa fašiang kráti…už sa nenavráti?! Do sprievodu sa budete môcť zapojiť aj Vy, návštevnici

Už sa fašiang kráti…už sa nenavráti?! Do sprievodu sa budete môcť zapojiť aj Vy, návštevnici

Vychutnajte si tú pravú fašiangovú atmosféru na prvom tohtoročnom podujatí Múzea slovenskej dediny Už sa …