štvrtok - 13. júna, 2024
, SIA má pre vás darček, vydala vianočný album

SIA má pre vás darček, vydala vianočný album

Vianoce sa blížia a tie sú inšpiráciou pre všetkých hudobníkov priniesť  niečo nové na túto slávnostnú tému. Je úžasné, keď sa pre vianočný album rozhodne nadaná speváčka a skladateľka, ktorá má sviatky asi v krvi, keďže je narodená tesne pred Vianocami.  Austrálska speváčka SIA si práve v tieto dni nadelila vianočný darček – vydala album Everyday Is Christmas.

Slávna speváčka a skladateľka nedávno podpísala novú nahrávaciu zmluvu. Prešla pod krídla vydavateľstva Atlantic a pripravila kolekciu desiatich autorských piesní s vianočnou tématikou, ktorá ponúka koledy v modernom štýle! Ako niektoré hudobné portály uvádzajú – vďaka za to, že Sia nahrala vianočné skladby po svojom!  Zatiaľ čo niektoré vianočné albumy sú ako nová dekorácia na tom istom starom umelom stromčeku,  Everyday is Christmas je nečakaným vianočným potešením.

Na nahrávkach s ňou spolupracoval producent Greg Kurstin a ako singel Sia zvolila pieseň Santa’s Coming For Us.

Sia dnes patrí k najpopulárnejším speváčkam a najžiadanejším autorom v hudobnej branži. Ako skladateľka sa v posledných rokoch podieľala na veľkých hitoch, písala pre Adele, Rihannu, Davida Guettu, Beyoncé, Kylie Minogue i Flo Rida. V januári 2016 dokonca vydala koncepčne ladený album This Is Acting zostavený z piesní, ktoré pôvodne zložila pre popové hviezdy, ale neboli zaradené na ich albumy.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Tomy Kotty je späť. Novinka Spálňa sôch je však viac, než len predzvesť nového albumu

Tomy Kotty je späť. Novinka Spálňa sôch je však viac, než len predzvesť nového albumu

Priznáva, že dostať sa z bludného kruhu závislosti mu pomohla aj láska k hudbe. Boli …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *