sobota - 22. júna, 2024
, Škola športovej streľby pod názvom „STRIEĽA CELÁ RODINA“ (13. júna)

Škola športovej streľby pod názvom „STRIEĽA CELÁ RODINA“ (13. júna)

Nenechajte si ujsť jedinečnú športovú akciu v Martine, ktorá nesie názov „Strieľa celá rodina“, ktorá sa uskutoční už túto sobotu od 9.00 – 16.00 hod.

Ďalší víkend bude v Martine patriť športu a nie hocijakému. Slovenský strelecký zväz v spolupráci s občianskym združením „INICIATÍVA“  organizuje školu športovej streľby na sklopné terče. Do tejto súťaže sa môže zapojiť každý, no predovšetkým rodiny, ktoré sa chcú zabaviť a vyplniť sobotu zaujímavou športovou aktivitou.

Celá táto udalosť sa uskutoční na ulici M.R.Štefánika, na dvore Evanjelickej spojenej školy v Martine. Štartovné pre jednotlivca alebo pre celé družstvo je symbolické jedno euro. Súťažiaci, ktorí majú vek pod 15 rokov dostanú pri platení štartovného 50 percentnú zľavu.

Organizátori majú pre tých najlepších z kategórie pripravené aj vecné ceny, no a pre tých najlepších ponúkajú možnosť prihlásiť sa na kvalifikačnú súťaž „Majstrovstvá Slovenska 2015 – Strieľa celá rodina“. Tú v programe „Región športuje 2015“ podporil Nadačný fond KIA MOTORS SLOVAKIA v nadácii Pontis.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *