pondelok - 16. mája, 2022
Klikni a pomôž ľubovoľnou čiastkou
, Skupina Rybičky 48 objavila ideálneho muža a venuje ho všetkým ženám!

Skupina Rybičky 48 objavila ideálneho muža a venuje ho všetkým ženám!

Kapela Rybičky 48 prichádza so špeciálnym darčekom pre dámy, dievčatá, dcéry, sestry, matky, babky, vnučky, skrátka ŽENY. Skupina vydala svoj zatiaľ najdlhší klip v kariére a venuje ho tej krajšej polovici ľudstva, pretože ženy sú podľa slov hudobníkov z Rybičiek 48 ich nekonečnou inšpiráciou.

Chalani počas nakrúcania prešli veľkou premenou. V rámci klipu sa zmenili na kapelu The Fishes, ktorá veľmi pripomína svojou štylizáciou legendárnych The Beatles. K skvelej atmosfére prispela aj Martina Pártlová, ktorá si zahrala hlavnú rolu. Úlohy kamarátky sa ujala Veronika Arichteva. Hlavnej mužskej role sa zhostil jeden z najvyhľadávanejších českých fitness trénerov Karel Frýd, ktorý stvárnil ideálneho muža v podobe robotického modelu MUŽ 3000 veľmi realisticky.

Prípravy trvali tri týždne, ale aj samotné trojdňové natáčanie bolo náročné ako pre hercov, tak i pre kapelu, ktorá prešla zatiaľ najväčšou vizuálnou premenou. „Prečo kapela zo 60-tych rokov? Pieseň Ženy v nás túto dobu proste evokuje a vďaka klipom a dnešným technológiám si môžeme s chalanmi zahrať v akejkoľvek hudobnej ére za posledných 100 rokov“, dodáva gitarista Petr Lebeda a klip tam môže byť aj malou reminiscenciou k beznádejne vypredanému turné Rybičky 48 – 115 let Tour, ktoré odohrala kapela vlani na jeseň.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Pink Floyd, Hey Hey Rise up. Skupina Pink floyd výdava skladbu po 28 rokoch novú skladbu

Hey Hey Rise up. Skupina Pink floyd výdava skladbu po 28 rokoch novú skladbu

Legendárna rocková kapela Pink Floyd vydala po dlhých 28 rokoch novú pieseň. Skladbou Hey Hey …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *