nedeľa - 19. mája, 2024
, Skupina Rybičky 48 objavila ideálneho muža a venuje ho všetkým ženám!

Skupina Rybičky 48 objavila ideálneho muža a venuje ho všetkým ženám!

Kapela Rybičky 48 prichádza so špeciálnym darčekom pre dámy, dievčatá, dcéry, sestry, matky, babky, vnučky, skrátka ŽENY. Skupina vydala svoj zatiaľ najdlhší klip v kariére a venuje ho tej krajšej polovici ľudstva, pretože ženy sú podľa slov hudobníkov z Rybičiek 48 ich nekonečnou inšpiráciou.

Chalani počas nakrúcania prešli veľkou premenou. V rámci klipu sa zmenili na kapelu The Fishes, ktorá veľmi pripomína svojou štylizáciou legendárnych The Beatles. K skvelej atmosfére prispela aj Martina Pártlová, ktorá si zahrala hlavnú rolu. Úlohy kamarátky sa ujala Veronika Arichteva. Hlavnej mužskej role sa zhostil jeden z najvyhľadávanejších českých fitness trénerov Karel Frýd, ktorý stvárnil ideálneho muža v podobe robotického modelu MUŽ 3000 veľmi realisticky.

Prípravy trvali tri týždne, ale aj samotné trojdňové natáčanie bolo náročné ako pre hercov, tak i pre kapelu, ktorá prešla zatiaľ najväčšou vizuálnou premenou. „Prečo kapela zo 60-tych rokov? Pieseň Ženy v nás túto dobu proste evokuje a vďaka klipom a dnešným technológiám si môžeme s chalanmi zahrať v akejkoľvek hudobnej ére za posledných 100 rokov“, dodáva gitarista Petr Lebeda a klip tam môže byť aj malou reminiscenciou k beznádejne vypredanému turné Rybičky 48 – 115 let Tour, ktoré odohrala kapela vlani na jeseň.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Angelus Fest, Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Prvý jún nebude len sviatkom všetkých detí, ale aj fanúšikov metalu a rocku v Banskej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *