štvrtok - 20. júna, 2024
, Slovenská správa ciest sa dnes pustila do opráv výtlkov
FILES - Picture taken on February 23, 2010 shows a car drving past potholes in Wolfsburg, northern Germany. A cash-strapped village in eastern Germany has put its many potholes up for sale in a novel effort to finance the repair of its crumbling roads, the mayor said on March 3, 2010. AFP PHOTO DDP/ NIGEL TREBLIN GERMANY OUT (Photo credit should read NIGEL TREBLIN/AFP/Getty Images)

Slovenská správa ciest sa dnes pustila do opráv výtlkov

Vo štvrtok 19. januára sa Slovenská správa ciest IVSC Žilina pustila do opráv výtlkov na viacerých miestach. Informuje o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline.

V čase od 11-tej do 14-tej hodiny prebiehajú opravy na ceste I/18 v úseku od začiatku trojpruhu v smere Martin – Žilina. V opačnom smere sa pracuje na parkovisku na hranici okresov Martin a Žilina. Na cestárov vodiči narazia aj vo Vrútkach pri reštaurácii Koliba. Počas opráv bude osadené dočasné dopravné značenie a premávka bude riadená regulovčíkom.

V čase od 12-tej do 15-tej hodiny bude navyše Slovenská správa ciest realizovať opravu výtlkov i na ceste  I/60 Ľavobrežná. Počas opravy bude osadené dočasné dopravné značenie a premávka bude riadená regulovčíkom.

Zdroj: KR PZ Žilina

Ilustračné foto: Internet

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Detská nedeľa, Detská nedeľa v Múzeu slovenskej dediny bude dňom plný hier a zábavy!

Detská nedeľa v Múzeu slovenskej dediny bude dňom plný hier a zábavy!

Deň plný hier a zábavy – aj taká bude Detská nedeľa 2. júna 2024 v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *