nedeľa - 16. júna, 2024
, Speváčka Kristína prichádza s novým singlom “Stále ťa mať“

Speváčka Kristína prichádza s novým singlom “Stále ťa mať“

Tak toto je naozaj krásny romantický song! Speváčka Kristína a obľúbený mladý český herec a spevák David Gránský sa dali dokopy a naspievali duet „Stále ťa mať“. Melodická pieseň je ako „uliata“ práve pre túto dvojicu, ktorej hlasy spolu dokonale ladia.

Vypočujte si česko-slovenskú novinku a zasnívajte si o láske! Na slovensko-českom hudobnom nebi sa objavila nová dvojica, ktorá spolu nádherne ladí. Speváčka Kristína a herec a spevák David Gránský naspievali spolu duet „Stále ťa mať“.

„Mám obrovskú radosť z môjho prvého česko-slovenského popového duetu. Pieseň „Stále ťa mať“ nebola pôvodne plánovaná ako duet, ale keď bola naspievaná, niečo mi tam stále chýbalo, a bol to presne mužský element. Keďže som o Davidovi vedela, že je nielen skvelý herec, ale aj spevák, a následne sme sa stretli pri jednom spoločnom projekte, niekde som intuitívne cítila, že naše hlasy by mohli spolu dobre ladiť ,“ vysvetlila Kristína Peláková.

Text, tak ako pri iných Kristíniných pesničkách, napísal Kamil Peteraj, romantickú hudbu zložil Martin Kavulič. Song už má aj unikátny videoklip. Režíroval ho Vlado Kriško, produkciu zastrešil Mayo Hurajt a účinkuje v ňom krasokorčuliarska dvojica, ktorá už  spolu nesúťaží.   „Táto úžasná skladba má pre mňa osobne veľké čaro a eleganciu, ktorú vo videoklipe perfektne stvárňujú aj naši bývalí slovenskí reprezentanti v tanci na ľade Lukáš Csölley a Federica Testa. Som nesmierne vďačná, že prijali pozvanie a že sa mi ich podarilo po dvoch rokoch vytiahnuť späť na ľad. Vidieť ich naživo korčuľovať bol pre mňa naozaj veľký zážitok,“ teší sa Kristína.

Zdroj: Marián Kavulič

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Tomy Kotty je späť. Novinka Spálňa sôch je však viac, než len predzvesť nového albumu

Tomy Kotty je späť. Novinka Spálňa sôch je však viac, než len predzvesť nového albumu

Priznáva, že dostať sa z bludného kruhu závislosti mu pomohla aj láska k hudbe. Boli …