utorok - 21. mája, 2024
, Talentovaná Erika Rein predstavila novinku So Long so štýlovým vizuálom

Talentovaná Erika Rein predstavila novinku So Long so štýlovým vizuálom

Speváčka Erika Rein, známa najmä vďaka skladbe Losing My Ground, ktorá znie v éteri slovenských rádií, zverejnila ako svoj ďalší singel pieseň So Long. Novinku sprevádza videoklip s výraznou intimitou a štýlom.

Mladá interpretka hľadá inšipráciu pre svoju tvorbu v téme lásky a vzťahov. Skladba So Long nie je výnimkou a opisuje neľahké vnútorné rozpoloženie človeka, ktorý stojí na križovatke rozhodnutia, či stojí za to bojovať o nenaplnenú lásku. Autorom hudby je Adrián Líška.

Videoklip, o ktorý sa postaral režisér Martin Miko spolu s tímom Illuminate Production, zachytáva dve rôzne nálady piesne. Na jednej strane má nostalgickú atmosféru, ktorá je vizualizovaná scenériou krásneho ateliéru Vintage Bea, no zároveň sa skladba nesie v chytľavom rytme moderného R&B, ktorý v klipe podporil choreograf Silvester Chorvát a tanečne sa na diele podielali Ján Minárik, Martin Miškolci a Marek Kalma.

Novinka je predzvesťou ďalších singlov, ktoré speváčka plánuje vydávať pravidelných intervaloch. „S producentom Adriánom Líškom máme veľa nových skladieb, ku ktorým pripravujeme každý mesiac vizuál v spolupráci s Illuminate Production. Radi by sme divákovi ponúkali pravidelne niečo nové, s inou náladou. Budú to skladby prevažne v anglickom jazyku, ale stále viac sa snažím písať po slovensky, takže sa tam určite objaví aj slovenská tvorba,“ dodáva Erika Rein.

Zdroj: Peter Zajíc, Illuminate Production

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Angelus Fest, Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Prvý jún nebude len sviatkom všetkých detí, ale aj fanúšikov metalu a rocku v Banskej …