sobota - 17. apríla, 2021

Talentovaná Erika Rein predstavila novinku So Long so štýlovým vizuálom

Speváčka Erika Rein, známa najmä vďaka skladbe Losing My Ground, ktorá znie v éteri slovenských rádií, zverejnila ako svoj ďalší singel pieseň So Long. Novinku sprevádza videoklip s výraznou intimitou a štýlom.

Mladá interpretka hľadá inšipráciu pre svoju tvorbu v téme lásky a vzťahov. Skladba So Long nie je výnimkou a opisuje neľahké vnútorné rozpoloženie človeka, ktorý stojí na križovatke rozhodnutia, či stojí za to bojovať o nenaplnenú lásku. Autorom hudby je Adrián Líška.

Videoklip, o ktorý sa postaral režisér Martin Miko spolu s tímom Illuminate Production, zachytáva dve rôzne nálady piesne. Na jednej strane má nostalgickú atmosféru, ktorá je vizualizovaná scenériou krásneho ateliéru Vintage Bea, no zároveň sa skladba nesie v chytľavom rytme moderného R&B, ktorý v klipe podporil choreograf Silvester Chorvát a tanečne sa na diele podielali Ján Minárik, Martin Miškolci a Marek Kalma.

Novinka je predzvesťou ďalších singlov, ktoré speváčka plánuje vydávať pravidelných intervaloch. „S producentom Adriánom Líškom máme veľa nových skladieb, ku ktorým pripravujeme každý mesiac vizuál v spolupráci s Illuminate Production. Radi by sme divákovi ponúkali pravidelne niečo nové, s inou náladou. Budú to skladby prevažne v anglickom jazyku, ale stále viac sa snažím písať po slovensky, takže sa tam určite objaví aj slovenská tvorba,“ dodáva Erika Rein.

Zdroj: Peter Zajíc, Illuminate Production

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Smola a Hrušky nahrali darček pre Petru Vlhovú

Famózny úspech slovenského športu. Ikona zjazdového lyžovania Petra Vlhová stala prvou slovenskou lyžiarkou, ktorá je …