štvrtok - 25. júla, 2024
, Tanečná akcia Friday Mass Open Air 2016 na kúpalisku Sunny Martin

Tanečná akcia Friday Mass Open Air 2016 na kúpalisku Sunny Martin

Už po tretíkrát sa v Martine uskutoční značková tanečná párty Friday Mass Open Air. Tento rok čakajú na účastníkov až dva technicky nadupané pódia v štýloch House a Drum&Bass! Z headlinerov sa predstavia: Emtydee, Milan Lieskovský, L pluss, Lixx, Subtension, Dj Gombo & Simo. Nepremeškajte tanečnú akciu leta, ktorá sa uskutoční v piatok 1. júla na kúpalisku Sunny Martin!

Keďže minulý rok na podujatie prišlo viac ako 1200 ľudí, tento ročník je pripravených mnoho nových prekvapení a vylepšení, konkrétne pridanie plnohodnotného Drum&Bass pódia so slovenskými top DJmi/producentmi. Samozrejmosťou bude hlavné House/EDM pódium, ktorého hnacím motorom bude osadenie TOP svetovým zvukovým systémom FUNKTION – ONE. Netreba zabúdať ani na občerstvenie. Pre návštevníkov budú pripravené stánky s alkoholickými a nealkoholickými nápojmi. Cieľom podujatia je aj tento ročník urobiť leto nezabudnuteľným a stretnúť sa v duchu nášho hesla: MUSIC IS THE MESSAGE LOVE IS THE ANSWER (z angl. Hudba je posolstvo, láska je odpoveď), kde tanečná hudba spája všetkých ľudí bez rozdielu.

Autor: Branislav Gombarský
Foto: Friday Mass Open Air

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *