piatok - 21. júna, 2024
, Skupina Šleha prichádza s novým klipom k piesni Na tebe závislý

Skupina Šleha prichádza s novým klipom k piesni Na tebe závislý

Pochádzajú z Martina, kde sa zrodila aj slovenská pop-rocková stálica Team. Práve jej zakladajúci člen, basgitarista Ivan Válek, im v roku 2013 pokrstil debutový album Nohami na zemi. Teraz sa skupina Šleha hlási o slovo s novinkou Na tebe závislý, ktorú hudobníci považujú za svoju zatiaľ najlepšiu skladbu.

„Hudbu aj text zložil náš basgitarista Vlado Kubala a v kapele sme sa zhodli, že je to asi naša zatiaľ najlepšia skladba. Určite je to aj vďaka modernému zvuku, ktorý sme docielili v štúdiu Jimiho Cimbalu,“ vraví spevák kapely Juraj Janček. Videoklip, ktorý vznikal v krásnom prostredí Rajeckej doliny mala pod palcom režisérka Gabika Kubíková a okrem kapely v ňom účinkujú aj dievčatá z tanečnej skupiny Lentilky, ktoré sa môžu pochváliť viacerými úspechmi na majstrovstvách sveta či Európy.

Kapela Šleha vznikla v roku 2012 v Martine a jej aktuálnu zostavu tvoria Juraj Janček (spev), Ľubomír Mazák (gitara), Vlado Kubala (basgitara) a Jano Huljak (bicie), hosťom na klávesoch je Marek Považan. Nová pieseň je ochutnávkou z pripravovaného druhého albumu.

Autor: Erik Kollárik
Foto: Erik Kollárik

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

BuranoWski, BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

Tomáš Buranovský a.k.a BuranoWski sa hlási s novou skladbou Ži. „ Často krát sa v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *