štvrtok - 25. júla, 2024
, Tanečná súťaž Deep Dance League

Tanečná súťaž Deep Dance League

V priestoroch Domu odborov Strojár v Martine sa 24. a 25. januára 2015 uskutoční prvé kolo piateho ročníka medzinárodnej tanečnej súťaže Deep Dance League. Na podujatí, ktoré je zároveň aj najväčšou tanečnou ligou na Slovensku sa bude počas dvoch dní súťažiť v tanečných disciplínach disco a hip hop.

Súťaž, ktorá sa teší mimoriadne vysokej účasti zo strany divákov a súťažiacich organizuje Súkromné centrum voľného času Tanečného klubu Deep, Súkromná základná umelecká škola Maše Haľamovej, Deep production, Deep Dance Center, s. r. o. a Slovak Dance Association.  Už tradične merajú cestu do metropoly Turca kluby z celého Slovenska a zahraničia, aby si zmerali sily v disciplínach disco a aj hip hop a nazbierali cenné body v rámci Slovenského pohára. Na súťaži, ktorá patrí pod Slovenskú tanečnú organizáciu disciplín IDO, bude mať výrazné zastúpenie aj Žilinský kraj. Začiatok dvojdňovej súťaže je naplánovaný na 9. h (sobota) a 9. 30 h (nedeľa). Vstupenky je možné objednať si už v predpredaji na telefónnom čísle 0948 210 000 za zvýhodnenú cenu 3 eurá. Výborná organizácia, najlepšie tanečné výkony a skvelá súťažná atmosféra aj tento raz sľubujú nielen rekordnú účasť, ale i nevšedný tanečný zážitok.

 

, Tanečná súťaž Deep Dance League

Zdroj: Deep Dance

Foto: Facebook.com

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *