streda - 24. apríla, 2024
, Tanečný hit v slovenskom éteri „Show Me Love“ v akustickom prevedení

Tanečný hit v slovenskom éteri „Show Me Love“ v akustickom prevedení

Keď z tanečnej skladby môže vzniknúť jej akustická „sestra“. To je prípad aj skladby „Show Me Love“, ktorá pochádza z tvorby nemeckého Dj-a a producenta Robina Schulza. Rádio Rebeca vám ponúka jej akustickú podobizeň.

Singel „Show Me Love“ (v preklade „Ukáž mi lásku“) nesie v sebe hlbokú emocionálnu myšlienku. V slovenskom rádiovom éteri môže poslucháč postrehnúť najmä jej tanečnú verziu, pričom v Rádiu Rebeca ju prinášame v akustickom duchu. O hudobnú stránku sa postaral samotný nemecký DJ Robin Schulz, vokály do skladby mu prepožičal spevák Richard Judge (J.U.D.G.E.). Podľa stránky radia.sk sa singel na Slovensku drží na 32. mieste, pričom vo svetovom rebríčku postúpil na 11. pozíciu.

Za videoklipom ku skladbe stojí režisér Zak Stoltz. Dej sa odohráva v nemeckom Berlíne, kde sa dvaja neznámi do seba zaľúbia. Klip sa zameriava na dramaticko-vtipné chvíle, ktoré môžu nejednému divákovi vyčariť úsmev na perách. Nešťastné udalosti majú byť metaforou toho, ako sú vo väčšine prípadov vzťahy medzi ľuďmi komplikované a záleží až na samotné osoby, ako sa vedia popasovať s týmito prekážkami.

Kto je Robin Schulz?

Narodil sa 28. apríla 1987 v Osnabrücku, Nemecko. Pôsobí ako DJ, ktorý svoju tvorbu zameriava prevažne na štýl známy ako deep house. Z jeho dielne sú známe hity ako Sun Goes Down, Headlights, Sugar a Show Me Love.

Video: Robin Schulz & J.U.D.G.E. – Show Me Love (akustická verzia)

Video: Robin Schulz & J.U.D.G.E. – Show Me Love (originálna tanečná verzia)

Video: Zo zákulisia natáčania videoklipu k singlu „Show Me Love“

Foto: reprofoto/youtube
Video: youtube.com

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Sima Magušinová a Zuzana Smatanová, Sima Magušinová a Zuzana Smatanová naspievali spoločnú pieseň Duše divoké

Sima Magušinová a Zuzana Smatanová naspievali spoločnú pieseň Duše divoké

Po skladbe Prichádza pokoj, predstavuje speváčka Sima Magušinová ďalšiu novinku z pripravovaného albumu. Spolu so Zuzkou …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *