pondelok - 17. januára, 2022
, Teraz máte jedinečnú možnosť sa rýchlo dostať k novej spoločnosti

Teraz máte jedinečnú možnosť sa rýchlo dostať k novej spoločnosti

Aj keď sa teraz v reklamách dozviete, že vďaka elektronickému systému, na ktorý sú úrady napojené, vybavíte všetko veľmi rýchlo a jednoducho, realita môže byť úplne iná. Záleží to od konkrétneho prípadu a podmienok, ktoré musí daná fyzická alebo právnická osoba spĺňať.

Týka sa to aj podnikania a jeho úspešného spustenia. Ak sa rozhodnete postupovať klasickým spôsobom, mnohé potvrdenia budete musieť ešte stále vybavovať osobne. Prihlasovanie sa v obchodnom registri, na daňovom úrade alebo poisťovni.

Mnohé z toho si ale môžete odpustiť a svoj ušetrený čas investovať do rozvoja produktu alebo služby, ktoré budú predmetom vašej podnikateľskej činnosti. Alebo sa venovať aj výberu vertikálnych žalúzií v kancelárii, ktoré budú regulovať potrebné svetlo pre vašu prácu.

Kúpte si ready made s.r.o.

Spoločnosť, ktorá bola založená za účelom priameho odpredaja, bez nutnosti jej registrácie a zápisoch na príslušných úradoch, je právnym zastrešením pre vaše podnikanie, ktoré môžete získať behom niekoľkých hodín.

Nová ready made s.r.o. je už založenou firmou, ktorá však nikdy nevykonávala žiadnu obchodnú a ekonomickú  činnosť, nemá žiadne záväzky a je vám plne k dispozícii. V niektorých prípadoch sa nemusíte starať ani o základné imanie, dokonca môže mať vami vybraná spoločnosť pridelené IČO a DIČ. Všetko podľa potrieb a prianí zákazníka, ktorý môže očakávať spustenie takejto firmy do prevádzky a po splnení všetkých podmienok už v priebehu 4 hodín.

Univerzálne a hlavne rýchlo

Súdne a notárske poplatky potrebné k založeniu nemusíte už riešiť. Za prijateľnú cenu si kúpite spoločnosť, ktorá vám v priebehu niekoľkých dní môže začať pekne zarábať. Spolu a s možnosťou sídla spoločnosti, v ktorom sa vám určite zídu aj výkonné tonery HP, to bude univerzálny a rýchly spôsob založenia úspešnej firmy. Stačí sa len presvedčiť, ako rýchlo  sa môžete majiteľom takejto spoločnosti stať .

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

pánske košele, Jediný kúsok pánskeho oblečenia dokáže premeniť každého muža na príťažlivého elegána

Jediný kúsok pánskeho oblečenia dokáže premeniť každého muža na príťažlivého elegána

Každá žena chce vyzerať čo najlepšie a urobí pre to veľakrát možné i nemožné. Ale rovnako túžime …