nedeľa - 25. februára, 2024
, Teraz máte jedinečnú možnosť sa rýchlo dostať k novej spoločnosti

Teraz máte jedinečnú možnosť sa rýchlo dostať k novej spoločnosti

Aj keď sa teraz v reklamách dozviete, že vďaka elektronickému systému, na ktorý sú úrady napojené, vybavíte všetko veľmi rýchlo a jednoducho, realita môže byť úplne iná. Záleží to od konkrétneho prípadu a podmienok, ktoré musí daná fyzická alebo právnická osoba spĺňať.

Týka sa to aj podnikania a jeho úspešného spustenia. Ak sa rozhodnete postupovať klasickým spôsobom, mnohé potvrdenia budete musieť ešte stále vybavovať osobne. Prihlasovanie sa v obchodnom registri, na daňovom úrade alebo poisťovni.

Mnohé z toho si ale môžete odpustiť a svoj ušetrený čas investovať do rozvoja produktu alebo služby, ktoré budú predmetom vašej podnikateľskej činnosti. Alebo sa venovať aj výberu vertikálnych žalúzií v kancelárii, ktoré budú regulovať potrebné svetlo pre vašu prácu.

Kúpte si ready made s.r.o.

Spoločnosť, ktorá bola založená za účelom priameho odpredaja, bez nutnosti jej registrácie a zápisoch na príslušných úradoch, je právnym zastrešením pre vaše podnikanie, ktoré môžete získať behom niekoľkých hodín.

Nová ready made s.r.o. je už založenou firmou, ktorá však nikdy nevykonávala žiadnu obchodnú a ekonomickú  činnosť, nemá žiadne záväzky a je vám plne k dispozícii. V niektorých prípadoch sa nemusíte starať ani o základné imanie, dokonca môže mať vami vybraná spoločnosť pridelené IČO a DIČ. Všetko podľa potrieb a prianí zákazníka, ktorý môže očakávať spustenie takejto firmy do prevádzky a po splnení všetkých podmienok už v priebehu 4 hodín.

Univerzálne a hlavne rýchlo

Súdne a notárske poplatky potrebné k založeniu nemusíte už riešiť. Za prijateľnú cenu si kúpite spoločnosť, ktorá vám v priebehu niekoľkých dní môže začať pekne zarábať. Spolu a s možnosťou sídla spoločnosti, v ktorom sa vám určite zídu aj výkonné tonery HP, to bude univerzálny a rýchly spôsob založenia úspešnej firmy. Stačí sa len presvedčiť, ako rýchlo  sa môžete majiteľom takejto spoločnosti stať .

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Dovoz z Číny, Ako využiť výhody dovozu tovaru z Číny v prospech rozvoja vášho podnikania

Ako využiť výhody dovozu tovaru z Číny v prospech rozvoja vášho podnikania

Dovoz tovaru z Číny môže byť a pre mnohé podniky dnes aj je veľmi atraktívnou …