štvrtok - 22. februára, 2024
, Tereza Mašková vydáva videoklip k piesni Tažní ptáci. Debutový album Zmatená vychádza už tento piato

Tereza Mašková vydáva videoklip k piesni Tažní ptáci. Debutový album Zmatená vychádza už tento piato

Mladá talentovaná speváčka Tereza Mašková uzatvára svoje prvé dva roky na hudobnej scéne vydaním debutového albumu Zmatená.  Štúdiová nahrávka vychádza už v piatok 12. júna a predznamenáva ju balada Tažní ptáci, ku ktorej umelkyňa natočila a včera odpremiérovala nový videoklip.

Za dva roky svojho pôsobenia na hudobnej scéne, speváčka stihla vydať sériu úspešných singlov, ktoré sa objavujú na novinke. New Me so spevom v angličtine nasledoval zimomriavkový Žár, ktorým potvrdila neskutočnú silu svojho hlasu a obrovský spevácky rozsah. Baladou O nás dvou vyvrcholil záujem, ktorý vzbudila nielen medzi fanúšikmi, ale i medzi kolegami a v hudobnej spomienke a pocte Láskou se splést ukázala svoj dar pretaviť s veľkým citom do hudobného prejavu i ten najintímnejší text a najbolestivejšie posolstvo, aké sa dá do hudby ukryť.

Ako naznačuje názov Zmatená, pri počúvaní albumu čaká fanúšikov zmes skladieb, ktoré vznikali pod turbulentným vplyvom mnohých elementov a Terezu ako umelkyňu výrazne formovali. Myslela som si, že keď budem vydávať svoj prvý album, budem vyprofilovaná speváčka, ktorá vie, čo chce. Postupom času som začala zisťovať, že to nie je až také jednoduché. Páči sa mi veľa žánrov a štýlov. Preto môj prvý album ako hovorím, je farebný. Je na ňom všetko, čo ma baví a v každej pesničke som zanechala kus seba, svoje emócie, slzy, šťastie a radosť. Dlho som sama zo seba bola zmätená… Možno ste čakali kompaktný album. Sama som nevedela, ako to uchopiť a vôbec, čo mám robiť. A tak vznikol môj prvý album „Zmatená“, v ktorom som si veľa vecí vyskúšala a mám z toho veľkú, úprimnú radosť,“ vyznáva sa Terezka.

Zdroj: Renáta Tomášová, Warner Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Jana Kirschner, Jana Kirschner točila videoklip k novemu singlu STRUNY v rodnom Martine

Jana Kirschner točila videoklip k novemu singlu STRUNY v rodnom Martine

Oceňovaná speváčka a skladateľka Jana Kirschner predstavuje autobiograficky ladenú skladbu s názvom Struny. K novinke …