utorok - 21. mája, 2024
, Thirty Seconds To Mars čoskoro vydajú nový album. Tieto single si už môžete vypočuť

Thirty Seconds To Mars čoskoro vydajú nový album. Tieto single si už môžete vypočuť

Americká rocková kapela Thirty Seconds To Mars vydá na jar dlho očakávaný piaty štúdiový album. Novinka, ktorú formácia na svojej oficiálnej webstránke nazýva The New Album, by sa mala dostať na trh 6. apríla.

Nahrávka vyjde vo viacerých formátoch, a to konkrétne na CD, vinylovej platni, kazete aj digitálne. Thirty Seconds To Mars už z albumu ponúkli single Walk On Water a Dangerous Night. Kapela svoj album podporí na rozsiahlom severoamerickom Monolith Tour aj na európskom turné.

V rámci neho zavíta aj do Bratislavy, kde vystúpi 31. augusta na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Okrem toho Thirty Seconds To Mars odohrajú koncerty aj 17. apríla vo viedenskej Stadthalle, o deň neskôr v Atlas Aréne v poľskom meste Lodž, 19. apríla v pražskej Tipsport Aréne alebo 30. apríla na Ukrajine, a to v kyjevskom Športovom paláci.

Thirty Seconds To Mars vznikli v roku 1998 v Los Angeles. V roku 2002 vydali debutový album 30 Seconds to Mars, po ktorom nasledovali štúdiovky A Beautiful Lie (2005), This Is War (2009) a Love, Lust, Faith And Dreams (2013). Medzi ich najznámejšie skladby patria napríklad The Kill, From Yesterday, This Is War, Closer To The Edge či Up in the Air. Na konte majú okrem iného Billboard Music Award, NME Award, deväť MTV Europe Music Awards alebo tri MTV Video Music Awards. V skupine pôsobia Jared Leto, jeho brat Shannon Leto a Tomo Miličević.

Zdroj: SITA

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Angelus Fest, Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Prvý jún nebude len sviatkom všetkých detí, ale aj fanúšikov metalu a rocku v Banskej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *