štvrtok - 20. júna, 2024
, Thirty Seconds To Mars ohlasujú nový album singlom Walk On Water!

Thirty Seconds To Mars ohlasujú nový album singlom Walk On Water!

Americké trio Thirty Seconds To Mars existuje už takmer dvadsať rokov. Rocková kapela z Los Angeles sa za tú dobu vyprofilovala medzi jednu z najobľúbenejších amerických skupín, ktorá so svojou show plní tie najväčšie arény a štadióny po celom svete.

Kapela na čele s charizmatickým Jaredom Letom, ktorý je verejnosti známy taktiež ako skvelý herec, doposiaľ predala viac než 15 miliónov albumov a na svojom konte má štyri úspešné albumy a nespočetne veľa prestížnych ocenení. V súčasnej dobe kapela pracuje na piatej doske, ktorej predzvesťou je singel Walk On Water.

„Walk on Water je song pre nás všetkých. Je to pieseň o slobode, o vytrvalosti, o zmne a boji za to, v čo veríte,“ dodává frontman kapely Jared Leto, ktorý je aj výhradným autorom novej piesne. Úderný song s takmer štadiónovým refrénom je akýmsi posolstvom v jednotu Ameriky, čo kapela Thirty Seconds To Mars podporila aj v rámci špeciálneho projektu. 

4. júla tohto roku bol natočený materiál pre dokument s názvom A Day In The Life Of America, na ktorom sa podieľalo viac než 90 filmových štábov. Tie sa rozbehli do všetkých amerických štátov a zachytili tak americký život v jedinom dni. Dokumentu A Day In The Life Of America by sme sa mali dočkať v budúcom roku. Ukážky z neho prináša zverejnené lyric video k piesni, ktoré sľubuje naozaj unikátny zážitok.

 

Universal Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

BuranoWski, BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

Tomáš Buranovský a.k.a BuranoWski sa hlási s novou skladbou Ži. „ Často krát sa v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *