piatok - 8. decembra, 2023
Tomáš Klus, Tomáš Klus posiela všetkým oslávencom narodeninové prianie v novej piesni Štěstí

Tomáš Klus posiela všetkým oslávencom narodeninové prianie v novej piesni Štěstí

Takmer štyri mesiace pred premiérou odhaľujú tvorcovia videoklip s titulnou piesňou k filmu Přání k narozeninám. Snímka sa objaví v kinách 3. novembra a v hlavných úlohách predstaví Evu Holubovú, Jaroslava Dušeka, Veroniku Kubařovú, Jaroslava Plesla, Simonu Babčákovú, Igora Orozoviča, Davida Švehlíka či Tomáše Klusa. Práve Tomáš Klus sa stal zároveň autorom novej piesne Štěstí.

 Skladbu správádza strihový videoklip s ukážkami z filmu

„Natáčanie bolo oslavou radosti, pretože partia okolo bola ako zo sna. Zábava neoddeliteľná od práce a práca od zábavy. Ďakujem, že som mohol byť súčasťou, a navyše to celé zabaliť do pesničky, ktorá vznikla na pľaci a film už neopustí,“ pochvaľuje si Tomáš Klus. To, že pieseň vznikla naozaj v priebehu natáčania, potvrdil aj producent snímky Adam Dvořák. „Tento v podstate letný song vznikol spontánne uprostred natáčania a my veríme, že sa z neho stane také to tradičné spievané ‚Happy Birthday‘, proste prianie k narodeninám,“ zveril sa producent.

Komédiu, ktorá sa natáčala v priebehu vlaňajšieho leta, režírovala slovenská režisérka Marta Ferencová, ktorá má na konte filmy ako Řachanda, Všetko alebo nič, Príliš osobná známosť, V lete ti poviem, ako sa mám, či Přání Ježíškovi. Práve na túto zimnú snímku Přání k narozeninám voľne nadväzuje. Do kín film uvedie 3. novembra 2022 spoločnosť Bioscop.

Zdroj: TS, Mgr. Adriána Čahojová, Supraphon

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

PETRA, PETRA spieva o nešťastnej láske

PETRA spieva o nešťastnej láske

Mladá, krásna a rocková, to je Petra Zubčáková alias PETRA vo svojom novom singli.  …