sobota - 22. júna, 2024
, Top doktor – to je komfort bez čakania

Top doktor – to je komfort bez čakania

Aj vás neustále trápia dlhé rady v čakárni u lekára? Určite nie ste sami a vieme, že táto situácia je dlhodobo neriešená. Čakať niekoľko hodín na vyšetrenie v miestnosti plnej chorých ľudí nie je vždy príjemné, ak spomenieme fakt, že na to potrebujete často čerpať aj celý deň dovolenky, radšej sa začnete liečiť sami.

Inovatívne technológie sa ale začínajú aplikovať aj v zdravotníctve, a toto je jedna z prvých výhod. Aplikácia, vďaka ktorej sa môžete objednať k lekárovi pohodlne, cez internet a behom pár minút. Poďte sa s nami pozrieť na takéto výhodné on-line objednanie k lekárovi.

Aplikácia na nezaplatenie

Ako postupujete vy pri objednaní sa na bežnú prehliadku a preventívne vyšetrenie? Času nie je nikdy dosť a v rámci toho, že sa snažíme si na živobytie zarobiť každým jedným nadčasom, zbytočné  absencie neprichádzajú pre viacerých z vás do úvahy.

Väčšinou teda všetko riešime rýchlo a telefonicky. Ale ani to nie je žiadna sláva a už vôbec nie v momente, keď sa snažíte k lekárovi dovolať viac ako 10 minút. Vyriešte to s aplikáciou topdoktor.

Okrem toho, že vďaka nej môžete ohodnotiť aj svojho ošetrujúceho lekára, zvládnete sa aj rýchlo objednať, a to bez ohľadu na vašu aktuálnu pozíciu a činnosť. Ak máte pripojenie na internet, vaše nohy zabalené v teplej a príjemne mäkkej deke potom nemusia urobiť ani jeden krok. Z mobilu zvládnete vďaka tejto aplikácii vyriešiť všetko.

Vždy po ruke

Táto pre vás možno novinka už stihla získať aj Cenu za inovácie spoločnosti Master Card. Ak to vyskúšate aj vy, presvedčíte sa o výhodách tejto stránky tiež.

Ak sa naopak lekárom plánujete v najbližšej dobe vyhnúť. Mali by ste začať dodržiavať zdravý životný štýl, pravidelne cvičiť na žinenkách a viac sa o seba v tomto smere zaujímať.

V opačnom prípade, vám odporúčame mať po ruke túto už spomínanú aplikáciu. Koniec koncov, nezaberie vám žiadne miesto v taške, takže niet sa čoho naozaj obávať a treba ju vyskúšať.

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *