piatok - 14. júna, 2024
, Turné Molekuly zvuku odštartovalo. Desmod zahrá aj v Martine!

Turné Molekuly zvuku odštartovalo. Desmod zahrá aj v Martine!

„Nevrav mi aký som“. Tak sa volá aktuálny singel skupiny Desmod z nového albumu „Molekuly zvuku“. Autorom textu je spevák Mário „Kuly“ Kollár a klavirista Martin Cibulka, hudbu zložila kapela spoločne. Novinku aj ďalšie piesne z nového albumu zahrá Desmod na MOLEKULY ZVUKU TOUR. Chalani majú za sebou českú časť turné, ktorá dopadla veľmi úspešne. Nenechajte si ujsť koncerty skupiny Desmod, slovenská časť turné odštartovala už v piatok 27. októbra.

Kapela Desmod predstavuje nový singel z albumu „Molekuly zvuku“. Skladba „Nevrav mi aký som“ je o tom, ako to funguje, keď sa dvaja pohádajú. „Je to úplne bežná vec. Pretože ženy často vyčítajú mužom mnoho vecí.V tejto skladbe muž vysvetľuje žene – už mi prosím nevyčítaj moje chyby, jednoducho vždy, keď medzi nami niečo začne škrípať, spýtaj sa ma na to podstatné, či ťa mám ešte stále rád, či ťa milujem. A na záver piesne spieva Maťka Ďumbalová ženský pohľad na vec… V tejto situácii sa skrátka nájde každý,“ vysvetľuje Mário Kuly Kollár.

Autorom textu sú spevák Mário „Kuly“ Kollár a klavirista Martin Cibulka, hudbu zložila kapela Desmod spoločne. Pieseň aj takmer celý album „Molekuly zvuku“ zahrá kapela na aktuálnom MOLEKULY ZVUKU TOUR. „Skladba „Nevrav mi aký som“ je v koncertnom playliste hneď ako druhá v poradí. Začíname dvoma piesňami z nového albumu, čo je pre nás nezvyčajné. Vždy sme totiž doteraz štartovali koncert známymi skladbami. Zahráme celý nový album okrem dvoch piesní. Playlist je prešpikovaný overenými hitmi. Do programu sme zaradili aj malý akustický set, ktorý zahráme s Maťom, s gitarou a vokalistkami,“ hovorí Kuly.

Kulyho sme mali aj na telefonickej linke, kde porozprával viac o aktuálnom turné a novom albume:

Desmod si na turné zobrali aj posilu v podobe vokalistiek. Na českej časti turné bola Marta Ďumbalová a na slovenskú časť si Kuly zavolal aj svoju manželku Luciu Kollárovú. „Už mi chalani vravia, že rocker, ktorý nepije, nefajčí a ešte si na turné vozí svoju manželku, prestáva byť rockerom. Je to taká moja anomália, ale nebojím sa toho. Lucka je zlatá a je zvyknutá na chalanov a na ich drsný humor,“ smeje sa Kuly.

Desmod odštartovali MOLEKULY ZVUKU TOUR koncertami v Českej republike, kde ich čakali nadšení fanúšikovia. „V Česku sme hrali kluby, a mám z toho úžasný pocit, všade bolo veľa fanúšikov. Ľuďom sa náš nový album páči, majú ho napočúvaný a dokonca s nami českí fanúšikovia spievali texty. Teším sa teraz na slovenských fanúšikov. Doma je doma. Naživo zahraté skladby z nového albumu znejú super a majú skvelú dynamiku,teší sa na koncerty frontman kapely Kuly.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Tomy Kotty je späť. Novinka Spálňa sôch je však viac, než len predzvesť nového albumu

Tomy Kotty je späť. Novinka Spálňa sôch je však viac, než len predzvesť nového albumu

Priznáva, že dostať sa z bludného kruhu závislosti mu pomohla aj láska k hudbe. Boli …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *