sobota - 18. mája, 2024
, Tvorivé prázdninové dielne v Etnografickom múzeu

Tvorivé prázdninové dielne v Etnografickom múzeu

Cez prázdniny sa nezaháľa! Etnografické múzeum v Martine pripravilo pre svojich návštevníkov sériu tvorivých dielní, ktoré budú prebiehať počas polročných, jarných a veľkonočných prázdnin. Dielne sú zamerané na techniku drôtovania a zdobenia veľkonočných vajíčok voskom. 

Na dielničky pre malých aj veľkých, šikovných i začiatočníkov Vás pozývame počas polročných, jarných a veľkonočných prázdnin v čase od 10:00 do 15:00 hod. Cez polročné prázdniny v piatok 3. februára si návštevníci budú môcť vyskúšať drôtovanie. Pri tejto špeciálnej technike sa stretneme aj počas štvrtkov cez jarné prázdniny – okrem stredoslovenského termínu (2. marca) nezabudneme ani na prázdninujúcich zo západného (23. februára) a východného (9. marca) Slovenska.

Oddychovať nebudeme ani počas veľkonočných prázdnin a malých aj veľkých šikovníkov pozývame 13. apríla na tvorivé dielne venované zdobeniu veľkonočných vajíčok voskom. Pri tejto dielni je potrebné, aby ste si so sebou priniesli už vyfúknuté vajíčka.

Prázdninové dielničky sú zamerané na individuálnych návštevníkov. Pokiaľ máte chuť zúčastniť sa dielní ako skupina, je potrebné dohodnúť sa na inom termíne. Viac informácií si môžete prečítať na stránke Etnografického múzea.

, Tvorivé prázdninové dielne v Etnografickom múzeu

 

zdroj: Slovenské národné múzeum v Martine

foto: zdroj

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Centrum národnej kultúry, Centrum národnej kultúry jubiluje. V Martine sa budú oslavovať tri výročia!

Centrum národnej kultúry jubiluje. V Martine sa budú oslavovať tri výročia!

Pridajte sa k oslavám Dní mesta Martin 2024! Od 14. do 16. júna sa v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *