sobota - 16. októbra, 2021
, V 11. kole prvej ligy martinskí hokejisti zdolali Dubnicu

V 11. kole prvej ligy martinskí hokejisti zdolali Dubnicu

V jedenástom kole hokejovej I. ligy hráči HK Martin zdolali MHK Dubnica 6:2.

Podľa trénera HK Martin, Róberta Spišáka mali hráči Martina veľmi dobrý vstup do zápasu a potvrdzovali to celú prvú tretinu. „Boli sme kvalitní hlavne v individuálnych útočných herných činnostiach, kedy sme išli do bránkového priestoru dostatočne agresívne, boli sme aktívni aj v koncovke. Úvod druhej tretiny nebol z našej strany veľmi šťastný, tam sme trochu podcenili niektoré situácie, dostali sme sa mierne pod tlak. V týchto situáciách nás podržal hlavne brankár. V ďalšej časti zápasu sme sa snažili hlavne o kontrolu hry a to sa nám aj podarilo, „ prezradil Spišák.

Tréner HK Martin zhodnotil aj doposiaľ odohratú prvú štvrtinu ligy:

Prvá tretina zápasu bola bezpochybne v prospech Martina, ale ďalšie dve už boli pre brankára Branislava Bernáta dramatickejšie, čo bude dôležité pred zápasom s Topoľčanmi?

Góly: 2. Dírer, 6. Langhammer, 7. Zeliska, 18. Poliaček, 28. Barto, 41. Brezniak – 36. Kútny, 52. Kristín. Rozhodovali: Krist – Makúch, Drblík, vylúčení: 4:4, navyše: Pacalaj – Trenčan obaja za bitku, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0.

Zdroj: TASR, FB HK Martin

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk